Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
A jaką technologią go produkują? Rzeźbią z drewna? Toczą z Tarnamidu? Odlewają z żeliwa? :roll:

Blesso napisał/a:
i jednak doostrza
Obejrzałem fragment w okolicach 9. minuty i mam wrażenie, że jest ustawiony na AF-C... Takie tam "testowanie"... I jeszcze prawo-lewo odwrócone... ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Ryszard napisał/a:
I jeszcze prawo-lewo odwrócone... ;-)


a ja myślałem że w końcu pokazali coś innowacyjnego - aparat dla leworęcznych :_
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ryszard, kompletnie się nie rozumiemy.
 
badur  Dołączył: 21 Lis 2006
Brzmi jak Wall-E.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Rivelv napisał/a:
aparat dla leworęcznych
Nowej marki XATNEP ;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ryszard napisał/a:
Nowej marki XATNEP
Ale to jest cyrylica i w związku z tym nazwę czyta się HATIER.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Michu, to prawie jak hejter :evilsmile:
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Dotąd co jakiś czas była wzmianka w sieci że Pentax coś tam nowego, innowacyjnego stworzył...- Pentax-pierwsza lustrzanka na Świecie z HDR (K7) ... I coś tam w tym stylu.. Teraz chyba będzie:"nowy Pentax-pierwsza lustrzanka o rekordowym czasie przesunięcia promocji i sprzedaży" -Księga Rekordów Guinessa ;-) ;-) ZAWSZE W CZYMŚ NAJ...
 
Fotus Tuus  Dołączył: 14 Lut 2010
fotopentax napisał/a:
No to jednak dobrze, że kupiłem pod koniec grudnia 2020, na promocji za 3,5 k zł nowego/starego - Pentaxa K-P, jest przynajmniej czym focić.
Mój stary 9cio letni Pentax K-5 pójdzie do muzeum, po zrobieniu 161 tys klatek.


Ładny wynik :-B
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
specmisiek napisał/a:
...Teraz chyba będzie:"nowy Pentax-pierwsza lustrzanka o rekordowym czasie przesunięcia promocji i sprzedaży" -Księga Rekordów Guinessa ;-) ;-) ZAWSZE W CZYMŚ NAJ...
Pentax K-3 III ma być w lutym. Coś się przesunęło?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
WaldekW, nie słyszałeś? Ricoh lobbuje w ONZ, żeby luty zrobić w kwietniu ;-)
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
WaldekW napisał/a:
Pentax K-3 III ma być w lutym. Coś się przesunęło?

Ależ skąd, luty pozostaje aktualny... na wszystkie nadchodzące lata. :evilsmile:
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
Dowcipy na poziomie przedszkolaków.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
WaldekW, jest wystarczająco na poziomie i poważnie. Przynajmniej tak poważnie, jak traktuje się klientów.
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
WaldekW,
Uśmiechnij się na dzień dobry i nie zarażaj nas swoją frustracją - miłego dnia życzę.
 
WaldekW  Dołączył: 28 Paź 2007
Slwk jaką frustracją? Nie wiem o czym piszesz. Jeżeli zaraziłem Cię czymkolwiek to przepraszam. Jestem zainteresowany modelem K-3 III i jeżeli ktoś napisał o opóźnieniach to ja tylko pytam o szczegóły. Niestety dostaję odpowiedzi w stylu, że Ricoh lobbuje coś w ONZ. Nie jest to śmieszne, no chyba, że ktoś reprezentuje poziom intelektualny przedszkolaka.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
WaldekW, nie musisz się śmiać - ale mnie nie obrażaj, OK?
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
WaldekW napisał/a:
Slwk jaką frustracją? Nie wiem o czym piszesz. Jeżeli zaraziłem Cię czymkolwiek to przepraszam. Jestem zainteresowany modelem K-3 III i jeżeli ktoś napisał o opóźnieniach to ja tylko pytam o szczegóły. Niestety dostaję odpowiedzi w stylu, że Ricoh lobbuje coś w ONZ. Nie jest to śmieszne, no chyba, że ktoś reprezentuje poziom intelektualny przedszkolaka.

To z jakiego powodu i po co te wycieczki słowne z poziomem przedszkolaków. Interesuje Cię K3 III, masz na ten temat wiedzę powyżej poziomu przedszkola, to napisz coś ciekawego, chętnie my będący na poziomie przedszkolaka się z tą wiedzą zapoznamy, a jak nie lubisz żartów, to się nie naśmiewaj z Kolegów z forum, bo to co najmniej niesmaczne.
Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku więcej wyrozumiałości dla drugiego człowieka i udanego zakupu K-3 III. Mam nadzieję, że nas poinformujesz o wrażeniach po zakupie.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Pan WaldekW już od dawna jest bardzo poważnym człowiekiem i dlatego nie śmieszą Go żadne żarty. Nie ma śmiechu. Przedszkolaki do kąta !
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Ale w świecie Pentaxa nie da się nie śmiać. Jakby człowiek chciał poważnie podejść do opóźnień w premierach, to już dawno skończyłby w innym systemie. Albo z pędzlem i sztalugami.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach