Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
zbliża się wersja 2.0 wiec może dlatego teraz będą przeceny
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To chyba nie ma znaczenia bo licencja jest z dożywotnią aktualizacją.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
plwk napisał/a:
To chyba nie ma znaczenia bo licencja jest z dożywotnią aktualizacją.
Nie. Wersję 2.0 trzeba będzie zakupić. Oczywiście do wersji 1.9x wszystko będzie nadal działać i tylko od nas zależeć będzie, czy nowości warte są zakupu.
Z tą nową wersją 2.0 to raczej nie tak szybko. Czeka nas jeszcze wersja 1.9, co w sumie może potrwać nawet kilka miesięcy.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Affinity: wszystko 30% taniej.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Nie wiem czy to jakaś stała promocja, ale aktualnie Affinity Photo i inne produkty znowu za 50%.
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
Oficjalnie dla tego, że wypuścili nowe wersje oprogramowania. Affinity Photo dostało numerek 1.9. i sporo nowej funkcjonalności.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cena ok, ale nie będę się w to bawił, póki śmiga 11DxO.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
rychu napisał/a:
Cena ok, ale nie będę się w to bawił, póki śmiga 11DxO.

Brzmi to mniej więcej tak: "nie będę bawił się w Excela, póki śmiga mi PowerPoint.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Michu, jak zwykle Twoja uwaga niezwykle celna i cenna. Pozdrawiam.
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
Na stronie https://affinity.serif.com/en-gb/photo/#buy cena 119,99 zł brutto, ver. 1.9.
Ciekawe do kiedy promocja, bo ja na razie wsiadam na wersję triall, co by przetestować pod kątem przydatności dla amatora. Jestem trochę sceptykiem i uważam , że nie wszystko co tanie musi być dobre (chociaż z darmowego RT korzystam), ale z drugiej strony, wielu Kolegów z Forum korzysta z Affinity Photo i nie narzekają. Może jakaś podpowiedź :roll:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
slwk2020, moim zdaniem warto spróbować. Miałem wersję trial, teraz mam płatną. Używam sporadycznie, ale nie żałuję zakupu.
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
szpajchel,
Czy masz nakładkę PL do swojej wersji, bo dla nowej 1.9 nie widzę i triall też nie ma.
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
Soosa napisał/a:
Oficjalnie dla tego, że wypuścili nowe wersje oprogramowania. Affinity Photo dostało numerek 1.9. i sporo nowej funkcjonalności.

Czy w "nowej funkcjonalności" jest PL menu?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
slwk2020, chyba nawet nie wiedziałem, że było jakieś spolszczenie.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
a było spolszczenie???

gdzie?
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
Rivelv,
Sprawdziłem gdzie się dało - nie było i nie ma nakładki z PL menu, chociaż skoro PL złotówki nie śmierdzą za sprzedaż programu w Polsce, szanująca się firma powinna się trochę bardziej zaangażować w rozwój (skoro chce przynajmniej trochę konkurować z innymi) i udostępnić polską wersję językową. W tej chwili w ver. 1.9 są wersje językowe: niemiecka, angielska, hiszpańska, francuska, włoska, portugalska, ruska no i 2 rodzaje krzaczków azjatyckich.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
slwk2020, w 100% sie zgadzam. Nie wydam złotówki za program bez polskiej wersji. Dla zasady choćby.
 
slwk2020  Dołączył: 22 Paź 2020
rychu napisał/a:
slwk2020, w 100% sie zgadzam. Nie wydam złotówki za program bez polskiej wersji. Dla zasady choćby.

Ja właśnie też tak uważam i tak zrobię, a na razie chcę przetestować wersję triall, żeby się przekonać, czy Affinity spełnia moje oczekiwania i czy warto kiedyś zainteresować się płatną wersją (ale koniecznie z PL menu).
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
Trójca Affinity znów -50% (119 zł) + wybrane (a może wszystkie?) paczki efektów.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
rychu napisał/a:
slwk2020, w 100% sie zgadzam. Nie wydam złotówki za program bez polskiej wersji. Dla zasady choćby.


No ja akurat i Photoshopa i Corela zawsze przełączam na wersją oryginalną (angielską), przynajmniej z wersji na wersję nie zmieniają się nazwy. Polskie tłumaczenia bywają trudne do użycia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach