RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
A ja wolę po zagranicznemu. Bo tłumaczenia na polski są czasem tak śmieszne, że dopóki nie przetłumaczę tego z powrotem na angielski to nie wiem o co chodzi.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Wiosenna obniżka. Znowu na wszystko od Affinity minus 50%.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Wyszły wesje v2 wszystkich programów Affinity. Obniżka 40% na start. 234,99zł za Photo. Mają też nową licencję jednorazową na wszystkie programy - jak ktoś używa przynajmniej 2, to już się opłaca. Ta licencja uniwersalna jest też na wszystkie edycje - windows/mac/ios. Robili kiedyś większe promocje niż 50%? Bo jak nie, to obecne 40% jest już przyjemne dla portfela.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Poprzednie wersje kosztowały normalnie około 250 zł. Bywały dość częste promocje na 50 %. Kupiłem sobie wszystkie programy na PC + Designera i Photo na iPada za 400 z hakiem.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Czyli wraz z nową wersją podnieśli też ogólnie ceny - normalnie Photo kosztuje teraz 399,99zł. Z promocjami to wciąż bardzo dobra cena wg mnie jak za taki program. Płacąc w USD wychodzi 41$ czyli ~185zł Revolutem
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mam od kilku dni i jak na razie jestem zadowolony - w Designerze dodali prawie wszystkie funkcje, które chciałem (brakuje tylko prawdziwie wektorowych pędzli), w Photo jeszcze nie wnikałem, ale jak na pierwsze wydanie, wszystko chodzi stabilnie i nie zauważyłem jakiś problemów z krzaczeniem. Podobno RAWy otwierane są wolniej niż w jedynce.
Z minusów (jedynie dla Windowsa) - ponieważ są to aplikacje Windy, są problemy z dotarciem do ścieżek plików programów, w związku z tym jeśli ktoś potrzebuje linka dla innych programów (których używa np jako DAM) by ustawić Otwórz w... to ma problem. Producenci zapowiedzieli jednak wypuszczenie wersji zwykłej, a nie tylko aplikacji.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Nie łapię o co chodzi z prawdziwie wektorowymi pędzlami, ale kupiłem i tak mi się fajnie pracowało, że dokupiłem też na iPada. Photo i Publiszera na razie sobie odpuszczam.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
White napisał/a:
Nie łapię o co chodzi z prawdziwie wektorowymi pędzlami
Pędzle w Affinity są rastrowe, wykorzystują ścieżkę do nanoszenia rastrowego (pikselowatego) wzoru. Pędzle w Illustratorze są w pełni wektorowe - na przykład po zamianie ścieżki w obiekt, wektorowy będzie cały kształt maźnięty subtelną dłonią grafika.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Rzeczywiście jest jak piszesz.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach