pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
potraff, to trzymaj kciuki abyś nie musiał reklamować ;)
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
No to pochwal się, co to za opony :-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Taki średniak ;) Falken hs 01 tylko z jedną sztuką mam problem
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
https://autokult.pl/42907,gdzie-kupicie-najtaniej-opony-zimowe-sprawdzamy-popularne-sklepy-internetowe
To tak w temacie internetowych sklepów z oponami.

A ja od lat jak muszę zmienić to zamawiam u lokalnego wulkanizatora i cena nie odstaje od tych z sieci
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Do mondeo kupowałem opony w miejscu, w którym (wcześniej) wymieniałem. I oni zamawiali...w oponeo :mrgreen:
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
może w hurcie mają inne ceny. Moje zamówili w hurtowni motoryzacyjnej, ale nie pamiętam w której. Takiej co to ma wszelkie części i do wszystkiego
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
No i w Bydgoszczy spadł dziś śnieg... A ja stoję na letnich jeszcze. Dalej się zaskoczyć w tym roku jak drogowcy, dobrze że drugie auto od sierpnia na zimówkach a ja w zasadzie nie muszę nigdzie jechać.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Dzisiaj zamówiłem opony Yokohama Geolandar CV 4S G061 w romiarze 225/60 R18. Jestem bardzo ciekaw, jak się będzie na nich jeździło.
Tutaj można popatrzeć jak wyglądają: https://www.yokohama.eu/p...dar-cv-4s-g061/
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
U mnie fabryczny komplet Goodyear Vector 4Seasons gen2. 215/60R16
3 pełne sezony i jestem zadowolony.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach