Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Jest pokot. Przynajmniej śledzenie niepotrzebne.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
A tutaj "pierwsze wrażenia" -> https://spidersweb.pl/2021/09/canon-eos-r3-pierwsze-wrazenia-cena-aparat-ktory-pozwala-ustawiac-af-okiem.html

Tutaj też jest recenzja, po angielsku, ale chyba bardzo rzeczowa, jak wszystkie na tym portalu:
https://www.kenrockwell.com/canon/eos-r/r3.htm
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Zanosi się, że Pentax zostanie sam z lustrzankami
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
No i dobrze. Trochę ludzi lubi lustra. Może taka nisza będzie dla ich biznesu dobra.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
White - No ja lubię i po zakupie Z6II miałem sprzedać K-1 , jeden z forumowiczów był zainteresowany. Zaproponował formę zakupu, która z kolei mi nie do końca pasowała. W święta K-1 zrobił świetną sesję z FA43 i się rozmyśliłem. Cicho muszę podziękować temu forumowiczowi że zaproponował taką formę sprzedaży, która mnie na chwilę zatrzymała. Z6 II to naprawdę dobry aparat i bardzo precyzyjny ale ma mało duszy za to K-1 ma chyba dwie :-D
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
foto, zobacz a ja się ciągle zastanawiam czy sobie Olympusa nie sprawić na przekór wszystkiemu
ale może jednak się w końcu przekonam do K1 II
 

Jacek_Z  Dołączył: 25 Lis 2009
White napisał/a:
No i dobrze. Trochę ludzi lubi lustra. Może taka nisza będzie dla ich biznesu dobra.

Niestety nie byłbym takim optymistą. Odejść do Pentaxa mogą jedynie z Canona i Nikona. Tamte systemy miały szeroką ofertę i body i szkieł, w Pentaxie wielu nie znajdzie tego co chce. Szczególnie, że APS-C też ma wymierać, a w FF Pentax ma 1 model, czyli nie daje żadnego wyboru.
Na pocieszenie - ci co lubią fotografię analogową nie przejdą na bezlustra ;-) lustrzanki będą nadal w użyciu. :-)
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Jacek_Z napisał/a:
Na pocieszenie - ci co lubią fotografię analogową nie przejdą na bezlustra ;-) lustrzanki będą nadal w użyciu. :-)

Przecież analogi to też nie tylko lustrzanki, mogą przejść na dalmierzowce :mrgreen:

foto, spokojnie, do następnej okazji jak się ktoś zainteresowany nawinie albo następnej mniej udanej sesji i będzie po sentymentach. Piszę poniekąd z autopsji, bo też chciałem sobie to i owo zostawić. Tylko ja po prostu lubiłem niektóre graty bez dopatrywania się w nich banialuk typu "majo dósze" ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach