jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Enzo napisał/a:
W Brateksie było tego na kopy.
W dobrej cenie. Ale ostatnio zamówiłem i dorzuciłem kilka filmów... Dostałem tylko filmy i zwrot kasy.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Faktycznie. Może to dlatego, że mieli dwa podobne produkty w zbliżonej cenie. Tego Pearl`a polecam - nie widzę różnicy między teoretycznie wyżej pozycjonowanym Velvetem.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Czy warto obecnie kupować Epson 1500w czy jest to na tyle stary sprzęt, że nie warto sobie nim głowy zawracać?

Bo wyboru dla A3+ za dużego nie ma. W cenie do około 2000 zł. jest jeszcze Epson xp-15000, Canon Pixma IP8750 i Canon Pro-200 (trochę ponad 2 tys., ale ma dobre opinie). Spośród wymienionych 1500w ma najlepszą cenę, ale jest powystawowy i nie wiem czy "moralnie" nie za stary.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja to bym chętnie zamienił L805 na coś co umie drukować dobrze w B&W. Może niekoniecznie w A3.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
jorge.martinez napisał/a:
coś co umie drukować dobrze w B&W

Też to mam na względzie. Ale dysponuję Epsonem R1900, który ma lekko "uwalony" któryś kanał kolorowy. Więc mam zamiar napełnić ją tuszem B&W (np. Eboni) i drukować za pomocą QT. Czy się uda - zobaczymy. Jak nie, to chyba XP-15000 lub Pro-200. Ale na razie chcę popróbować tego co mam.
Zależy mi na A3+ bo jest to bardzo uniwersalna wielkość. Mniejsze formaty też drukuje, ale jak potrzeba większego to jest do dyspozycji.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
jorge.martinez, jak już znajdziesz, to pochwal się, bo też mi to chodzi po głowie. Może nawet z A3.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach