fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
 
Igor Grzegorski  Dołączył: 06 Wrz 2021
Powtarzam post, żeby było w jednym miejscu.

https://m.youtube.com/watch?v=Cp29YkSJnWE - pełnometrażowy film z MacGyverem w roli głównej. Ztraceny poklad Atlantidy. Nie znam tytułu oryginału, na nasze to będzie Zaginiony Skarb Atlantydy. Wersja z czeskim dubbingiem. Dubbing to złoo, ale w tak niedorzecznym filmie dla dziesięciolatków może być.

Pentaksem MacGyver w pierszej scenie robi zdjęcia, po czym dekielkiem od obiektywu "hakuje" starożytną pułapkę, podkładając rzeczoną część od Pentka w miejsce medalionu Atlantydów. Dalej jest tylko gorzej, efekty specjalne robione na ZPT, coś pięknego.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Nie chciałem zakładać wątku "Pentax w kosmosie", więc daję tutaj :-)

https://fotoblogia.pl/17746,ukrywali-to-tygodniami-wiemy-jaki-sprzet-znalazl-sie-w-japonskim-satelicie
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
Czyżby nikt nie oglądał Stranger Thinks? Pentax (ponoć MX choć są głosy że i K1000) przewija się tam przez trzy sezony.
 
josio  Dołączył: 20 Lut 2012
Tak oglądałem i rzeczywiście rzucił mi się w oczy Pentax:

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Na YT kanale Technology Connections w tle pojawia się Pentax (także inne aparaty)

 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
opiszon napisał/a:
w tle pojawia się Pentax

Patrząc na inne eksponaty, wnioskuję, że w roli zabytku techniki. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
bakulik, to chyba k3 więc zakładam że jednak jest używana.
Oczywiście nie jest tak że to jest stała ekspozycja i w różnych filmach eksponaty się zmieniają i pojawiają się też nowoczesne aparaty innych producentów (żebyście się zbytnio nie ekscytowali :-P )

A kanał polecam.
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
W miniserialu "Diabeł w Ohio" K1000 z M50:2 przewija się dość często. W pierwszym odcinku w 7 minucie i 4 sekundzie kamera skupia się tylko na rzeczonym aparacie 8-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Łeee, właśnie miałam to napisać. Zawsze na drugim miejscu :-P
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Iza napisał/a:
Zawsze na drugim miejscu :-P
Ja ja Cię dobrze rozumiem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Może nie film, ale dzisiejsze wydanie Faktów w TVNie, reportaż z nieudanej akcji ambasadora Rosji w Warszawie. Na jednym z ujęć ktoś z tłumu intensywnie przed kamerą prezentował pasek z pięknym czerwonym napisem Pentax. Ktoś od nas?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Zdaje się, że podtytuł wątku świetnie pasuje do owych okoliczności :roll:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
TO jest dopiero reklama Pentaxa jako marki z tradycjami :mrgreen: "Paul McCartney's photos of The Beatles' 1964 invasion". Paul w czasach The Beatles fotografował Pentaksem -> https://www.youtube.com/watch?v=W3iGuYikiRQ
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
sołtys - to były czasy :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach