perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
  Foobar2000 - ktoś używa?
Foobar2000.

Sam F2000 używam od kilku lat ale nigdy mi się nie chciało łazić po forach i szukać przeróżnych rzeczy do niego.

Kiedyś znalazłem taką fajną skórkę a raczej cos co mozna nazwac 'skórką' ;]

Ale odtwarzacz jaki jest, każdy widzi. I wszyscy wiedzą dobrze że nie potrzebuje żadnych skórek żeby być najlepszym...

moje pytanie do ludzi - jak wygląda u was używanie i tuningowanie F2000?

Problem jak dla mnie polega generalnie na tym, że to nasz rodzimy produkt, a jest w obcym języku, a dla mnie to taka dosyć spora przeszkoda...

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dzieki, przypomniales mi ze mam dawno temu skonfigurowanego foobara i naprawde dosyc winampa ;-)

Moj wyglada tak:




Szukam tylko teraz do niego jakiejś przeglądarki radiów internetowych....
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
też korzystam z f2k ale z 0.9.5 beta1 ;-) są zmiany w interfejsie, już nie trzeba doinstalowywać Columns UI i wtyczek do niego ;-) pokażę jak to u mnie wygląda, jak wrócę z uczelni.
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
ja tez uzywam ale nie mam odwagi zeby sie zabrac i go stuningowac. wiem, ze zrobil to moj znajomy - zajelo mu to okolo tygodnia, ale wyglada naprawde fajnie (lacznie z wyswietlaniem biblioteki z okladkami, tekstami i cala masa bajerow).
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Ja też używam. Ale nie tuningowałem. :-P
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
alkos, fajne ;-)
 
kierdel  Dołączył: 20 Lip 2007
Ztuningowac trzeba. Ja stawiam na czytelna playliste + zmiana dolnego paska, windowsowego paska, nazwy okna. TUTAJ mozna sciagnac skrypty.

Lubie taki styl:


Przydaja sie jeszcze pluginy do konwersji miedzy formatami oraz to tagowania z FreeDB etc.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Foobara takze uzywam bardzo długo, obecnie v0,9 beta13 ale bez tuningowania.
Do słuchania radia mam "screamer radio" :-B
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
perl napisał/a:
alkos, fajne


Jeszcze troche stuningowalem wczoraj w nocy ;-) Jakby kogo interesilo, leży rar na http://varia.alkos.info :-)

[ Dodano: 2007-10-30, 09:58 ]
GRZESIO napisał/a:
Do słuchania radia mam "screamer radio"


A ja zainstalowalem sobie malusi programik "Shoutcast Menu Browser" - siedzi w pasku i po kliknieciu pokazuje takie zwykle windowsowe menu ze stacjami... :-)
 

Hesos  Dołączył: 15 Wrz 2007
hmm używam już go bardzo długo ale jego wygląd mi nie przeszkadza. to jest odtwarzacz muzyki i ma grać a nie wyglądać. Jak tuning to tylko integracja w dźwięk: sterowniki kx, plugin ASIO, wtyczki dsp, i inne takie zabawki by cieszyć ucho dobrym dźwiękiem
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Foobara używam już od... jakiegoś czasu :-) . Jedyne, co do niego dodałem, to Coluns UI i to coś do zmieniania formatów (nie wiem jak to się nazywa). Wygląda tak:
http://img512.imageshack....5/foobaruv8.jpg
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ja podchodzilem kilka razy, ale za kazdym razem zniechecalem sie zbyt duzymi mozliwosciami konfiguracji ;-)

Chyba wykorzystam Twojego gotowca Alkos :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
dan napisał/a:
Chyba wykorzystam Twojego gotowca Alkos
Ja juz to zrobilem ;-) Jedyne co udalo mi sie wczesniej doinstalowac to cddb, do reszty nie mialem sily ;-)

dz.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
mój foobar 0.9.5 beta1 (bez żadnych dodatkowych wtyczek)


jest teraz kilka predefiniowanych ustawień wyglądu foobara, które oczywiście można jeszcze układać pod siebie ;-)

beta do ściągnięcia tutaj. warto zobaczyć release notes.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Hesos napisał/a:
ale jego wygląd mi nie przeszkadza. to jest odtwarzacz muzyki i ma grać a nie wyglądać
spoko, przecież każdy sobie z tego zdaje sprawę... pisalem to juz zreszta ;]

chodzi mi o jakikolwiek tuning

Hesos napisał/a:
sterowniki kx
tak, jak miałem kartę Creative'a, też używałem sterków kxproject, są świetne, bez porównania z oryginałami creativa, jednak teraz od dłuższego czasu mam kartę Audiotraka i on ma chyba tylko swoje sterki
 

Hesos  Dołączył: 15 Wrz 2007
No cóż, ruskie zrobiły co mogły żeby stery były dobre :-D Tak na serio: nigdy nie pomagałem foobarowi w wyglądzie ale gdzieś mi się obiło o uszy, że do winampa są już wtyczki poprawiające dźwięk, nawet na poziomie foobara a przy tym wygląd odtwarzacza jest jaki sobie zażyczysz. Poszukaj, poczytaj, zainteresuj się bo ja głowy nie dam ;-)
Pozdrawiam
 

TePe  Dołączył: 24 Sie 2006
macioh napisał/a:
beta do ściągnięcia tutaj


przyznam że Beta 2 zniszczyła moją wyobraźnie. Teraz to foobar zdominuje rynek :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach