skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Właśnie wróciłem na forum po kilku miesiącach :shock:
Jak widać wypadłem :roll: Na usprawiedliwienie dodam tylko, że zająłem się innymi ważnymi rzeczami (TM) i nie miałem czasu...
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Poleciało majowe. Czerwcowa rolka też prawie skończona 8-)

Kto jeszcze się załapał?
W ogóle jak podchodzicie do tego konkursu? Macie jakiś całoroczny projekt w głowie, czy robicie zdjęcia spotanicznie i wybieracie niezależnie od poprzednich i przyszłych?
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
U mnie w zasadzie spontan i później wybieranie czegoś co mogło tworzyć jakiśtemat przewodni, ale niekoniecznie. Efekt marny :mrgreen:
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
U mnie podobnie, chciałbym przysiąść i zaplanować jakiś dłuższy projekt, ale póki co tylko spontaniczne zdjęcia.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
bbartlomiej, ważne, że starcza nam zapału i chęci do mierzenia się z tak zabytkową czynnością jak wywoływanie materiałów światłoczułych na taśma celuloidowych i innych. ;-) :-)
 

Rrrodrigo  Dołączył: 07 Lis 2006
Dzięki za zaktywizowanie wątku, byłbym przegapił termin. A tak, co prawda z lekkim poślizgiem, wysłałem zdjęcie majowe.

bbartlomiej napisał/a:
Macie jakiś całoroczny projekt w głowie, czy robicie zdjęcia spotanicznie i wybieracie niezależnie od poprzednich i przyszłych?


Miałem taki pomysł, żeby wszystkie zdjęcia Jednoaparatowe w tym roku zrobić w swoim mieście. Udało się w styczniu ale problemy ze sprzętem sprawiły, że w kolejnych miesiącach trzba było wybierać ze skromnej puli tych fotek, które chociaż jako tako wyszły, wszystko jedno gdzie były zrobione. Zdjęcie majowe to powrót do planu A. Co będzie dalej - zobaczymy :-)
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Dzisiaj wieczorem wywołuję. Jest poślizg chociaż film z maja, ale dopiero teraz mam czas.
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
Moje zdjęcie majowe już poszło, a mam już też naświetlony jeden film czerwcowy, a drugi w aparacie :mrgreen:
Też miałem plan, ale wziął w łeb już w styczniu, gdzie wysłałem zdjęcie, które było chociaż "jako takie". Staram się więc teraz podsyłać zdjęcia z których sam jestem w miarę zadowolony. A że wybrałem obiektyw głównie do landszaftów .... :-D
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
No i o to chodzi. Jest ruch, jest wymiana doświadczeń - coś się dzieje, zamiast tego marazmu :-B
Ja spróbuję ruszyć projekt, który chodzi za mną od dawna, ale brakło odwagi, żeby się zabrać. Zobaczymy!
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
A ja zapomniałem wywołać film 8-) Mam nadzieję, że jorge nie będzie wrzucał zdjęć przed niedzielą.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zdjęcia w odpowiednich wątkach. Zapraszam do oglądania.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Ale się sprężyłeś. A przed momentem widziałem jak plakat trzymasz.
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
No pięknie, sam do siebie wysłałem zdjęcie :evil: Teraz zauważyłem.
Moje gapiostwo. Doślę z czerwcowym.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Dziś wywołuję filmy i postaram się jeszcze dziś zeskanować.

EDIT:
uff, zdążyłem - a Wy?
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
A ja mam jeden wywołany, a drugi niedokończony w aparacie. I jakoś nie zauważyłem, że już mamy 12. Może jutro skończę i wywołam - to do soboty się wyrobię, a jak nie skończę to coś wybiorę z tego jednego :mrgreen:

Edit: A jednak dokończyłem go dzisiaj :lol:
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
No to brawo Krzysiek K., :-B
jorge.martinez, kiedy wrzutka? Dziś czy raczej weekend?
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Hop, hop? Żarło, żarło i zdechło? :mrgreen:
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
Może w weekend jorge wrzuci. Są wakacje 8-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dziś powinno się udać. Dziękuję za cierpliwość. :-B
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zapraszam do oglądania i komentowania.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach