bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Cytat
Nic nie ginie, tylko zmienia hosting

Użytkownik ma szukać regulaminu Forum w archiwum stron internetowych? To jest tylko jakaś migawka z przeszłości (12 lat!), nie wiadomo, czy aktualna, bo od tamtej pory mogło się wiele zmienić. Powinien być odnośnik na stronie głównej.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zgłosiłem problem adminowi.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
A tak na temat tego regulaminu: nie przyszło Wam do głowy, że pewnie znalazł się on w takim dziwnym miejscu przez pomyłkę, podczas zmian na zapleczu forum przeprowadzanych przez osoby zaangażowane w czasie wolnym (na przykład w środku nocy)? I po prostu wystarczyło o tym poinformować, zamiast dorabiać do tego całą teorię spiskową?
To samo na temat usuniętego wpisu: zostało jasno i wyraźnie napisane, że dotyczył postu, który w międzyczasie został uzupełniony i poprawiony i po prostu nie miał po tych zmianach żadnego sensu. A że nie wnosił też niczego szczególnego, to został usunięty z podaniem przyczyny. Czasem uzasadnienie jest nudno, banalnie proste i nie wynika ze złej woli.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Iza, szkoda strzępić języka.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Wygląda na to, że regulamin wisi w tamtym miejscu od 12 lat. I nikt wcześniej na to nie zwrócił uwagi. Ja też zauważyłem to dopiero teraz i swoje spostrzeżenie obróciłem w żart, co potwierdziłem stosowną emotką. Zapewne trafił tam z rozpędu wraz z resztą postów z primaaprilisowego żartu. Drugi link zapewne zniknął po przeprowadzce Forum na nowy serwer. Nie wiem, obie te sytuacje miały miejsce jeszcze przed moim zapisaniem się do grona Użytkowników. Żadnej teorii spiskowej do tego nie dorabiam.

A jeśli chodzi o Nikona – cóż, Samsung też nigdy oficjalnie nie ogłosił zamknięcia działu foto. ;-)
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
Iza napisał/a:
A tak na temat tego regulaminu: nie przyszło Wam do głowy, że pewnie znalazł się on w takim dziwnym miejscu przez pomyłkę, podczas zmian na zapleczu forum przeprowadzanych przez osoby zaangażowane w czasie wolnym (na przykład w środku nocy)? I po prostu wystarczyło o tym poinformować, zamiast dorabiać do tego całą teorię spiskową?
To samo na temat usuniętego wpisu: zostało jasno i wyraźnie napisane, że dotyczył postu, który w międzyczasie został uzupełniony i poprawiony i po prostu nie miał po tych zmianach żadnego sensu. A że nie wnosił też niczego szczególnego, to został usunięty z podaniem przyczyny. Czasem uzasadnienie jest nudno, banalnie proste i nie wynika ze złej woli.

A Tobie nie przyszło do głowy, że skoro ktoś może w czasie wolnym, w środku nocy usuwać czyjeś posty, przyznawać komuś 'wstążki' (fakt, od dawna się to nie dzieje, ale teoretycznie jest możliwe), zamykać wątki, usuwać tematy lub nawet banować użytkownika - to warto by może zadbać, by 'podstawa prawna' tych działań była dostępna w sensownym miejscu, gdzie rozsądny człowiek może się jej spodziewać, i być widoczna dla każdego? To Forum JEDNAK czasem jeszcze przyciąga nowych użytkowników i zwyczajna uczciwość wobec nich, że o dobrych internetowych manierach nie wspomnę nakazywałby o taki 'drobiażdżek' zadbać... bo potem jakiś Kolorowy wpadania jak meteor, obśmieje i obsobaczy nowicjusza (bywało, bywało, sam stawałem w obronie takich żuczków) a ten biedny człowiek nie będzie wiedział, za co oberwał i raczej więcej tu nie zajrzy... I jeszcze jedno - nie pisz, proszę, o teoriach spiskowych, bo nikt takowych nie tworzy. Musimy nauczyć się odróżniać światową konspirację od starego, dobrego, lokalnego tumiwisizmu...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Aha
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
Apas, szkoda strzępić języka (lub raczej klawiatury).
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
opiszon napisał/a:
Aha

Opi, dziękuję za bardzo dużo wnoszący wpis. Jeśli chciałeś być zabawny - spróbuj jeszcze raz. Ktoś z Kolorowych może tę Twoją twórczość by usunął, co? A może Ty sam zastosujesz się do swoich własnych zasad, które aplikujesz innym? No chyba że jest dokładnie tak, jak piszę: wisi wam, że nie ma regulaminu, bo dotyczy on tak czy inaczej tylko szeregowych 'podużytkowników', ci lepsi i tak mają go w dudzie... Iza, jakiś komentarz? Miałaś zdaje się sporo do pozwiedzania jeśli idzie o uzasadnienie usuwania innych, nie wnoszących absolutnie nic do dyskusji wpisów...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
wisi wam, że nie ma regulaminu, bo dotyczy on tak czy inaczej tylko szeregowych 'podużytkowników', ci lepsi i tak mają go w dudzie..
jest regulamin

Dziękujemy za zwrócenie uwagi że wisi w złym miejscu.

Dziękujemy za rozpętanie burzy w temacie usunięcia 1 nic nie znaczącego postu.

Na pewno wszystkim nam będzie się żyło lepiej, będziemy mieć miłe popołudnie i przeświadczenie że są jeszcze ludzie którym zależy na tym żeby forum działało, nie to co kolorowym.

Zadowolony? Ego odpowiednio połechtane?
Przecież wiadomo że raz na jakiś czas są osoby które muszą wyskoczyć z shitstormem.

Myślisz że każdego to interesuje?
Mnie nie.

Więc
Aha
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
opiszon, i żeby dać wyraz temu, jak bardzo Cię nic nie interesuje w tym temacie, przyszedłeś zostawić aż dwie "nic nieznaczące" wiadomości? Ciekawe :roll: .

Dyskusja ewidentnie nie idzie w dobrym kierunku. Czy to już wystarczający offtop, żeby zamknąć wątek? Ewentualnie można prosić o wycięcie poza pierwszym postem i przeniesienie do Hyde Parku?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach