plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Od 25-go maja są jakieś przykładowe zdjęcia z Mini 3 Pro. Nie wiem co cię interesuje.


 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Najważniejsze dla mnie to jakość zdjęć w rawie i czy da się zrobić długą ekspozycję.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Maksymalny czas ekspozycji to 2s. Oczywiście warunki wietrzne decydują o tym, czy zdjęcie nie będzie poruszone. Najgęstszy, znany mi, dedykowany filtr to ND1000.
Jakość zdjęć jest omówiona tutaj https://www.youtube.com/w...C4CoEEq&index=5
Wielu testerów na youtube udostępnia RAWy do pobrania. Coś wybiorę od siebie i wrzucę link na PW. Długiej ekspozycji tam nie ma bo jeszcze nie kupiłem filtrów.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
plwk, dzięki :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pierwsze próby zdecydowanie po zmroku.
ISO100, czas 1/2s.

 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Dobrze wygląda
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Niezły ruch na tym moście - filary rozgrzane aż do czerwoności! :-P
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
plwk, zdecydowanie udana próba. Piękny kadr.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
plwk, z jakiego to modelu drona? Jaki sposób fotografowania? Proszę pisać wszystkie dane! Natychmiast ;) Ja bym trochę cienie w postprodukcji odtajnił. Ale kruca bomba niezgorsze, powiedziałbym, że nawet całkiem ładne :-B

Kułde, tak rozkminiam między mini 2 i mini drei pro, i w samych zdjęciach nie widzę jakichś wielkich różnic jakościowych (no, pro ma jaśniejszy obiektyw). Jak tak oglądam fotki wschodowo zachodowe to podobnie. Taka jakaś klasa smartfonowa ze średniej półki. A cena prawie dwa razy wyższa :evil:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mini 3 Pro, RAW 48MB, F1.7, ISO100, czas 1/2s, ustawienia ręczne, godz. 21:25, wysokość nad punktem startu około 110m. Obrabiane w LR 6.14: ekspozycja +96, światła -41,cienie +30, swobodnie mogłyby być +80 bez widocznego zwiększenia szumów. Balans bieli: temperatura 6800K, odcień +4. Odszumianie: luminancja 20, szczegóły 50, kontrast 26, kolor 20, szczegóły 60, redukcja szczegółów 50. Wyostrzanie: wartość 50, promień 1.0, szczegóły 14, maska 86. Profil wbudowany.

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Duża różnica na plus w obrazku względem mini 2?
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
White napisał/a:
Taka jakaś klasa smartfonowa ze średniej półki. A cena prawie dwa razy wyższa

No bo to jest, mniej więcej, klasa smartfona. Z pewnymi różnicami, wynikającymi ze specyfiki sprzętu.

Dlaczego smartfon dwa razy tańszy?
1. Lata niżej.
2. Problemy z kadrowaniem podczas lotu.
3. Ino roz i po ptokach.

:-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
White napisał/a:
Duża różnica na plus w obrazku względem mini 2?

Nie miałem Mini 2. Duża różnica w stosunku do Mini w którym można było pogrzebać wyłącznie w cieniach.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Cytat
1. Lata niżej

Dyskutował bym. Moje były naprawdę wysoko.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Znalazłem wreszcie konkretny film prezentujący możliwości Mini 2 odnośnie fotografii (HDR, panoramy itd.). Jasno pokazane jak się to robi i w opisie linki do pobrania plików. :-B dla tego gościa. Ciężko znaleźć wartościowe informacje, za to łatwo, że trudno się zakłada osłonkę na kamerę itp. p*****.
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=jBN-heuSm98
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Tak.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mini 3 Pro w porównaniu do Mini 2 ma lepszą stabilność w locie, co ma znaczenie przy robieniu zdjęć z dłuższymi czasami.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Tak, pisałeś, że nawet do 2 s. Światło obiektywu 1,7 też bardzo na plus.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach