Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Mało nas :-(
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Ponad połowa, to nie tak źle. Zobaczymy na koniec roku.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
To nie mój rok :-) Oczywiście zdjęcia robię i z ostatnich 4 m-cy mam 4 rolki, ale dwie niezeskanowane a dwie niewywołane. Jak się obrobię, to pokażę. A do J9.0 na pewno przystąpię, bo mam plan by wydać książkę ze swoimi zdjęciami po 10 edycjach.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Wydaj, kupię. :-B
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
Lipcowe wysłane, ale poza konkursem, bo nie wyrobiłem całej rolki w lipcu - znaczy jestem jeszcze przed urlopem :-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Moje lipcowe też już poszło. Z powodu ostatnich upałów musiałem wołać film na pograniczu nocy i dnia a i tak wywoływacz miał 24 °C. Ale wywołało się bardzo ładnie i nawet nie wymagało zbyt dużej ingerencji po odwróceniu do pozytywu. ;-)
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
U mnie od wiosny wszystko w 25st. C, tragedia.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Puk, puk ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zapraszam do oglądania lipcowych zdjęć.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Panie i Panowie sierpień skończony? U mnie słodko-kwaśno. Zrobiłem 2 filmy na wakacjach i byłem pełen nadziei. Jest ok, choć klatki nie wyszły tak dobre, jak sobie wyobrażałem :-D
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja naświetliłem cały ale sam nie wiem czy będzie coś do pokazania. No ale skoro naświetliłem to trzeba będzie coś pokazać. Tylko muszę znaleźć czas na wywołanie , zeskanowanie i obróbkę.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
U mnie zrobiony, zeskanowany i trwa wybór. Już tydzień…..
 

Krzysiek K.  Dołączył: 11 Paź 2006
U mnie rolka robiona trochę na siłę, kończona niemal rzutem na taśmę, teraz czeka na wołanie, bo jestem na wakacjach i niestety przed 12-tym nie zdążę.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wywołane i "sie skanuje". Zobaczę co tam zarejestrowałem.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Ja marudziłem, że nie wyszło tak, jak chciałem, a ostatecznie musiałem wybierać z 4 klatek. Z kolei nie mam zupełnie pomysłu na wrzesień. Plan wyjazdowy też nie pomaga.
 

Rrrodrigo  Dołączył: 07 Lis 2006
Zrobiłem tylko jedną rolkęw sierpniu, na szybko, gwoli przetestowania Jednego Aparatu po naprawie. Wątpię czy cośsię z tego uda wybrać. Jeśli tak, to podeślę dziś z wieczora.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Rrrodrigo, done is better than perfect. Wierze, że coś wybierzesz :-B
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Zapraszam do oglądania zdjęć sierpniowych.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
jorge.martinez, u Mirka chyba w JA7.0 wstawiłeś? Bo coś mi się poprzednie nie kleiły :-D
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
Mirka chyba w JA7.0 wstawiłeś?
Dokładnie. Coś jest namieszane. Fotka jedna pod drugą jest w JA8.0, a opis i fotka w ciągu opisu w JA7.0

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach