bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
Szukam fotoamatorow na czerwiec 2008
Pisalem w starym watku ale chyba nieczytany za bardzo

60-te urodziny Land Rovera robie u siebie i...

Potrzebnych bedzie kilku (2-3) nadwornych fotografow (moze ktos z kamera?), na wstepie zapewniam tylko pobyt, zarcie i dobra zabawe, nie obiecuje zaplaty, bo nie wiem jaka bedzie frekwencja - jak osiagniemy setke, zwracam koszty dojazdu, jak poltorej dorzuce kaske. Oprocz tego, zdjecia bedzie mozna sprzedac uczestnikom jako regularny serwis foto (nie jakies kokosy ale zawsze to na lizaki;-)), ktory wespre jako organizator. Impreza bedzie malownicza, bo bedzie duzo aut (starych i nowszych) i proby terenowe i ogolnosprawnosciowki. Duzy event.

Impra w terminie 27-29 czerwca 2008.

Jakbyscie znali lub widzieli gdzies na osiedlach Landrynki to polecic prosze www.baltic2008.blox.pl

pzdr
robert
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
bosmanzbryzy, - jestem - moze nawet z kamera?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Fotografem na imprezie nie podejmuję się być, ale przyjechać z własnym wiktem to chętnie. A jak dobrze pójdzie to fotografa zabiorę ze sobą.
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
super!! zapisuje Was w PP, fafniak na TAKA kamere to ja nawet nie liczylem ale byloby rewelacyjnie, z gory dzieki i zapiszcie sobie w kalendarzu, bo termin nieprzesuwalny jest
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
bosmanzbryzy napisał/a:
Jakbyscie znali lub widzieli gdzies na osiedlach Landrynki to polecic prosze

u mnie się kilka kręci ... rozjeżdżają mi największą górę w okolicy :evil: ... nie przekracza chyba 50m ale zawsze największa :mrgreen: .. w każdym razie jak ich gdziesz zobacze w pobliżu to nie omieszkam ich poinformować 8-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
rozjeżdżają mi największą górę w okolicy :evil:
sołtys napisał/a:
w każdym razie jak ich gdziesz zobacze w pobliżu to nie omieszkam ich poinformować 8-)
Informacją na papierze owiniętym w kamień ? :mrgreen: :-P
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
argawen, :-) moze jakos subtelniej?
sołtys, z gory dziekuje

jakby ktos jeszcze chcial akces zglosic z aparatem to zapraszam
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
argawen, Ty tu nie o listach na kamieniu owiniętych tylko czas sobie zaklep, żebym mógł fotografa ze sobą zabrać :roll:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Zdano napisał/a:
tylko czas sobie zaklep
i imieniny pięknie spędzisz
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
bosmanzbryzy napisał/a:
jakby ktos jeszcze chcial akces zglosic z aparatem to zapraszam

Zdano napisał/a:
argawen, Ty tu nie o listach na kamieniu owiniętych tylko czas sobie zaklep, żebym mógł fotografa ze sobą zabrać :roll:
To ja także się zgłaszam :mrgreen: .

[ Dodano: 2007-10-30, 19:13 ]
piotr_luk napisał/a:
imieniny pięknie spędzisz
He he, rzeczywiście :mrgreen:
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
hmmmm fajna sprawa, wstępnie mógłbym powiedzieć że pisałbym się na to, ale nie wiem jak moje terminy w czerwcu... praca lic itp
 

TePe  Dołączył: 24 Sie 2006
Czy jak już miejsca dla fotografów będą zaklepane to czy turystycznie można się pojawić :) i przy okazji poznać parę osób z forum no i jak widzę niezła impreza się szykuje :)
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
TePe, impreza odbywac sie bedzie POZA trawnikiem, wiec normalnie baza bedzie funkcjonowac, tyle, ze trzeba sie liczyc z uciazliwosciami zwiazanymi ze zlotem (duzo ludzi i aut)
TePe napisał/a:
jak widzę niezła impreza się szykuje
na innych nie bywam ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
bosmanzbryzy napisał/a:
60-te urodziny Land Rovera robie u siebie i...

kurcze, jak do tego czasu u nas w firmie nie sprzedadza naszego i bedzie na chodzie, to chetnie bym sie Landusiem tam wybral...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bosmanzbryzy, nie mogę obiecać, czyli też zapewnić na 100%, że dam radę być, natomiast chęci mam szczere i jeśli tylko się uda to z chęcią podejmę się fotografowania - oczywiście B&W i oczywiście MX [+645 oczywiście] :mrgreen:
Oczywiście będę rad znów zobaczyć całą Waszą rodzinkę, a potwory na czterech kołach i zapewne w błocie powinny świetnie się prezentować na trącających myszką analogowych fotach. :-P
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
tref, you welcome, cala nasza rodzinka to na dniach sie zmultiplikuje :-D
Arti, no pieknie by bylo (a co macie w tej firmie?)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
bosmanzbryzy, ja sie chetnie pisze, a zem na SPD nie byl, to i podwojnie byloby mi milo :-B I Cotti ze soba zabiore 8-)
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
l_uka, zapraszam oczywiscie, aczkolwiek przypominam, ze II SPD bedzie:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=7119
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Gdyby połączyć 2. SPD z tymi obchodami to miałbyś kilkudziesięcu reporterów gratis. :-)
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
Gwiazdor, nie ma i nie bedzie takiej opcji, po pierwsze SPD straciloby charakter a po drugie i wazniejsze, nie taka jest moja idea organizowania imprez

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach