Tinuviel  Dołączył: 24 Lip 2009
  IMAGE Transmitter 2
Hej

Ma ktoś może instalkę IMAGE Transmitter 2 ? Na stronie ricocha jest tylko update, nie wiem czy mam płyte a nawet jakbyą ją znalazł to nie mam jej gdzie wsadzić : ]
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

Tinuviel  Dołączył: 24 Lip 2009
powalos napisał/a:
może tu się uda pobrać ?
https://image-transmitter.software.informer.com/versions/


dzięki ale niestety to prowadzi finalnie i tak do strony ricocha i to jeszcze takiej która nie istnieje :(
 
danio  Dołączył: 15 Lis 2006
To jest płatne oprogramowanie https://www.pentaxforums....in-the-box.html
nawet z 645Z nie było tej płytki w komplecie ;-)
 
krzyc sur  Dołączył: 10 Paź 2018
Ehhh ale cena z kosmosu...
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ehhh, szmaty nie chcą pracować za darmo. Mi np. wykończyli mieszkanie za 3 zł, a byłem gotów dać 2 grosze za metr kwadłatowy glazury w kuchnie. Ale oni nie chcieli.
 
krzyc sur  Dołączył: 10 Paź 2018
White napisał/a:
Ehhh, szmaty nie chcą pracować za darmo. Mi np. wykończyli mieszkanie za 3 zł, a byłem gotów dać 2 grosze za metr kwadłatowy glazury w kuchnie. Ale oni nie chcieli.


Ehhhh nie wiem czy to do mnie, ale cena za ten stosunkowo prosty program, to przegięcie...chciałem nawet kupić kiedyś CD chyba z B+H, lub Adoramy ale cena mnie odstraszyła (ok 1100 zł po przeliczeniu), potem oferta znikła...na Ricohu też ciężko znaleźć... na macbooku ma zainstalowany program do Canona (używam nie raz starego 5D MkII) i jest za free...wiem nie ta firma, nie te pieniądze...a Ligtrooma nie używam (bo chyba plugin do niego jest właśnie za free..tyle że ja potrzebowałem do K-3)...
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Może i cena tego oprogramowania jest zaporowa, ale za to jest trudne do zdobycia ;-)
Jak to kiedyś z mygosią stwierdziliśmy - po co robić coś tak, żeby pasowało każdemu, skoro można tak, żeby nie pasowało nikomu.
Fujifilm oferuje takie oprogramowanie za darmo, a jako wisienkę na torcie mają sterowniki, które pozwalają zrobić z aparatu kamerkę internetową (wypróbowałem osobiście - działa).
 

Tinuviel  Dołączył: 24 Lip 2009
Kytutr napisał/a:
Może i cena tego oprogramowania jest zaporowa, ale za to jest trudne do zdobycia ;-)
Jak to kiedyś z mygosią stwierdziliśmy - po co robić coś tak, żeby pasowało każdemu, skoro można tak, żeby nie pasowało nikomu.
Fujifilm oferuje takie oprogramowanie za darmo, a jako wisienkę na torcie mają sterowniki, które pozwalają zrobić z aparatu kamerkę internetową (wypróbowałem osobiście - działa).


Właśnie pod kątm kamerki o tym myślałem. Jest jakiś inny patent żeby Pentaxa podpiąć do kompa i użyć jako kamerki?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach