Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Aparat do 5000 pln ....
Do poczytania ...

https://poprostufotografuj.pl/jaki-aparat-do-5000-zl-poradnik/

"Z kolei Pentax to sprzęt, który może się spodobać… fanom Pentaxa i raczej tylko im." :-)
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
No i co się dziwić?
Mi nie podobają się aparaty tylko to co przy ich pomocy się robi czyli zdjęcia :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
skaarj, ja to sobie wyobrażam ile rzeczy by mi się zaczęło podobać, gdyby zaczął ktoś za to płacić :mrgreen:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
zabrakło mi w zestawieniu GRa
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Rivelv napisał/a:
zabrakło mi w zestawieniu GRa

Bo tam w ogóle nie ma kompaktów, pewnie nie uważają ich już za aparaty, chociaż to też są "bezlusterkowce" ;-)
Poza tym, to typowy "artykuł sponsorowany" - nie dajesz reklamy, to o tobie nie piszemy, chyba że źle... tak jak na fotopolis.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Kuba Nowak, oj tam oj tam
niby wszystko wiem - ale co tam :-)
 
adi24-78  Dołączył: 11 Lis 2010
To artykuł sponsorowany przez Fotoformę parę razy do nich pisałem żeby zrobili tekst Pentax-a K-3 III ale oni ze to niszowy aparat i nikt go nie kupi i to fakt jak go nie reklamują to go nikt nie kupi ciekawe po co w ogóle mają go w ofercie (i nawet w magazynie) skoro się nie sprzeda. Dziwne podejście mają. A nie wszyscy chcą kupować bezlusterkowce. K-70 w tej cenie co jest to super aparat od 6 lat mam go i często z niego korzystam
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
adi24-78 napisał/a:
jak go nie reklamują to go nikt nie kupi

Jak go będą reklamować? "Taniej już było!"? "Wszystko co mogliście już parę lat temu kupić u konkurencji w nowej, droższej odsłonie"?
 
teta  Dołączył: 28 Kwi 2006
Ja to kupiłem, właśnie u nich, i nie tylko to.
 
adi24-78  Dołączył: 11 Lis 2010
Miałem na mysli K-3 Mark III na temat KF to lepiej nie gadac
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
adi24-78 napisał/a:
To artykuł sponsorowany przez Fotoformę parę razy do nich pisałem żeby zrobili tekst Pentax-a K-3 III ale oni ze to niszowy aparat i nikt go nie kupi i to fakt jak go nie reklamują to go nikt nie kupi ciekawe po co w ogóle mają go w ofercie (i nawet w magazynie) skoro się nie sprzeda. Dziwne podejście mają. A nie wszyscy chcą kupować bezlusterkowce. K-70 w tej cenie co jest to super aparat od 6 lat mam go i często z niego korzystam


Trzeba było wcześniej dać znać, bo właśnie u nich kupiłem!
No panowie z Fotoforma, tak to się bawić nie będziemy. Następne zakupy w eurortv :)

Sam artykuł: 'jaki aparat do 5.000 i dlaczego własnie Canon'
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Enzo napisał/a:
Jak go będą reklamować? "Taniej już było!"? "Wszystko co mogliście już parę lat temu kupić u konkurencji w nowej, droższej odsłonie"?


Enzo, a Ty masz jeszcze coś z Pentax'a, czy już wszystko wyrzuciłeś?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Kuba Nowak, został mi MZ-6 z tym paskudnym, plastikowym naleśnikiem 40/2,8 XS. W D750 mam też pasek z serii MZ - bardzo wygodny.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Zaraz, zaraz, ale D750 to chyba też jest jakaś złomiasta lustrzanka? ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Lustrzanka i owszem. Lubię.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach