CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
Koniec świata!!!!
Dziś usłyszałem (ze źródła dość pewnego), że koncern Samsung jest w trakcie rozmów z Nikonem na temat przejęcia. Miałoby to być związane z kiepskimi wynikami finansowymi nikona w ciągu ostatnich kilku lat (?). Nie wiem, czy marka nikon po tym przejęciu miałaby nadal istnieć, czy nie.
Świat schodzi na psy :cry:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Janku, janku... :mrgreen:
 

JFK  Dołączył: 04 Sty 2007
Janko Muzykant, nie wiem jakie to zrodlo ale nawet jesli to nastapi to marka nikon pewnie bedzie istniec bo przeciez takie d40 sprzedaje sie znacznie lepiej niz wszystkie gx samsunga razem wziete ;-)
Moze sie ewentualnie okazac ze samsung nastepne lustro wypusci na bazie nikona a nie pentaxa.
Chociaz z drugiej strony minolty tez juz nie ma...

[ Dodano: 2007-10-30, 21:06 ]
A tak przy okazji witamy kolejnego przedstawiciela usenetu :-)
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Może się coś zmieniło na tym świecie, ale nie wierzę, żeby Japończycy dopuścili do przejęcia japońskiej firmy przez koreańską. Jeżeli coś takiego by nastąpiło, to chyba nic by mnie już nie było w stanie zaskoczyć na tym świecie :mrgreen:

Pozdrówka
Marucha
 

Misiek  Dołączył: 05 Lip 2007
JFK, ale chyba Janko [Adam] z p.r.f. i p.r.f.c. jest z Krakowa. Janko, przyznaj się, to ten Janko czy nie :-P :mrgreen: ?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
matko kochana d40 nie bedzie???? Tylko s40 ???? 50% postow co kupic tzreba bedzie zmienic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Afera..... CBA i CBS trzeba wezwac - natychmiast !!! :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
JFK napisał/a:
A tak przy okazji witamy kolejnego przedstawiciela usenetu :-)
Nic tylko czekac az sie Jakub Jewula tutaj pojawi - on przeciez tez siedzial jakis czas w bagnecie K, a moze jeszcze siedzi? ;-) Dla mnie forum spelnia dzisiaj ta sama funkcje co jakies 5-6 lat temu p.r,f. ;-) Udzielalem sie jako [ d z e r r y ].

dzerry
 
CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
nie jestem z Krakowa. nigdy nie byłem z Krakowa. to ładne miasto, ale na razie wykluczam przeprowadzkę :mrgreen:

w górę serca niech zwycięża Lech Kolejorz :evilsmile: (no od dawna niekolejorz, ale co tam niech zwycięża)
 

TePe  Dołączył: 24 Sie 2006
Janko Muzykant napisał/a:
nie jestem z Krakowa. nigdy nie byłem z Krakowa. to ładne miasto, ale na razie wykluczam przeprowadzkę


dość medialną ksywkę sobie wybrałeś ;) oj jeszcze nie raz będą Cie o to męczyć :)
 
CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
czyżbym zdublował czyjąś ksywę :shock: , bo odnoszę wrażenie, że jestem czasem brany za kogoś innego i nie wiem, czy cieszyć się :lol: smucić :cry: czy bać :-?
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
Fafniak napisał/a:
matko kochana d40 nie bedzie????

p40x tak wiele mówi :evilsmile: :evilsmile:
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Janko Muzykant napisał/a:
czyżbym zdublował czyjąś ksywę :shock: , bo odnoszę wrażenie, że jestem czasem brany za kogoś innego i nie wiem, czy cieszyć się :lol: smucić :cry: czy bać :-?

Jak by tu napisać - Janko Muzykant z Krakowa to postać dość kontrowersyjna...
A tak na marginesie - Wisła, Wisła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrówka
Marucha
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
marucha napisał/a:
czyżbym zdublował czyjąś ksywę :shock: , bo odnoszę wrażenie, że jestem czasem brany za kogoś innego i nie wiem, czy cieszyć się :lol: smucić :cry: czy bać :-?


Ha! Nazywasz się Adam Śmiałek?
 
CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
alkos napisał/a:
marucha napisał/a:
czyżbym zdublował czyjąś ksywę :shock: , bo odnoszę wrażenie, że jestem czasem brany za kogoś innego i nie wiem, czy cieszyć się :lol: smucić :cry: czy bać :-?


Ha! Nazywasz się Adam Śmiałek?


nie! do końca książki telefonicznej miasta Poznania pozostało jeszcze tylko 46 523 próby :lol:
jak zgadniesz w 10 stawiam sześciopak z dostawą do domciu
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
alkos napisał/a:
marucha napisał/a:
czyżbym zdublował czyjąś ksywę :shock: , bo odnoszę wrażenie, że jestem czasem brany za kogoś innego i nie wiem, czy cieszyć się :lol: smucić :cry: czy bać :-?


Ha! Nazywasz się Adam Śmiałek?

Alkos, teraz to dales do pieca :-o Pytasz Janko Muzykanta, ktorego zacytowales jako Maruche, czy nazywa sie Adam Smialek :mrgreen: . Ja juz sie pogubilem :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Janko Muzykant napisał/a:
nie! do końca książki telefonicznej miasta Poznania pozostało jeszcze tylko 46 523 próby :lol:
jak zgadniesz w 10 stawiam sześciopak z dostawą do domciu


No to radze zmienic nicka, bo w towarzystwie internetowo-fotograficznym BEDZIESZ mylony... ;-)

(na PW do mnie z propozycja zmiany)
 

sunshine  Dołączył: 25 Paź 2007
Re: Koniec świata!!!!
Janko Muzykant napisał/a:
Dziś usłyszałem (ze źródła dość pewnego), że koncern Samsung jest w trakcie rozmów z Nikonem na temat przejęcia. Miałoby to być związane z kiepskimi wynikami finansowymi nikona w ciągu ostatnich kilku lat (?). Nie wiem, czy marka nikon po tym przejęciu miałaby nadal istnieć, czy nie.
Świat schodzi na psy :cry:


Szczerze mówiąc wydaje mi się to absurdalne :-| . Może samsung planować jedynie romans (wykorzystać technologię jak w przypadku Pentaxa). Nie sądzę aby jeden z 2 liderów rynku miał kłopoty finansowe - w końcu d40 to najlepiej sprzedający się aparat po 400D a zaraz po nim D80. CoolPIXY chodzą jak świerze bułki... Coś tu nie gra lub śmierdzi. Plota albo żart :-/
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Co nie zmienia, ze Nikon w porowaniu z Samsungiem to jak mysz do slonia ;-)

dz.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
I może się okazać, że udziałowcy Nikona dostaną tyle kasy, że sprzedaż będzie dla nich interesem życia.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
no a, tfu, Canona wykupi LG i bedziemy mieli zupelnie nowe marki :mrgreen:
Magazyny foto beda za 10 lat pisac o 3 najwiekszych producentach aparatow fotograficznych: Samsung, Hoya i LG :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach