Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
terenowiec napisał/a:
Moja lampa to: Metz 44 AF-1
Aktualizowałem kiedyś 48'kę i poszło - odwagi zatem! 8-)
 

terenowiec  Dołączył: 13 Kwi 2015
Próbowałem z pomocą córki przez godzinę. Po ściągnięciu tego co jest w linku otwiera się tak dużo plików (dokładnie 299) i 3 foldery. Kilka, albo nawet kilkanaście nazywa się taka samo. Zupełnie nie wiadomo w co klikać. Nie mogę znaleźć czegoś takiego jak "Driverinstall.exe". Będę tego szukał jeszcze raz, ale raczej tego nie znajdę.
 
adi24-78  Dołączył: 11 Lis 2010
A jaką lampę chcesz z aktualizować
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
terenowiec napisał/a:
Nie mogę znaleźć czegoś takiego jak "Driverinstall.exe". Będę tego szukał jeszcze raz, ale raczej tego nie znajdę.

Po pobraniu powinieneś mieć dwa pliki - jeden z rozszerzeniem zip, drugi exe. Klikasz w ten drugi - zapyta Cię gdzie rozpakować archiwum - wskazujesz gdzie chcesz, by to zrobił. Po tej operacji będziesz miał we wskazanym katalogu plik Driveinstall.exe i instrukcję w PDF-ie.
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Instrukcja po przetłumaczeniu - https://docs.google.com/document/d/1PAUsRGmdyDuwi2fDTvPep9taL2E8VEwHTSM9xLOcgnA/edit

W archiwum pod linkiem znajduje się:

Plik MB58_MB50_MB48_MB44_Pentax_D_Mac.zip jest na MAC-a - nas nie interesuje.

Plik MB58_MB50_MB48_MB44_Pentax_D_Win.exe to samorozpakowujące się archiwum ZIP. Albo uruchamiamy albo po zmianie rozszerzenia na ZIP rozpakowujemy albo Winzipem w starszych Windowsach albo systemową pakowarką.

A potem lecimy zgodnie z instrukcją.

Jeśli mieliście setki plików to na pewno ściągnęliście nie to co trzeba. W archwiwum dla Windows jest 21 plików 4 folderach.
 

terenowiec  Dołączył: 13 Kwi 2015
Enzo, pliki się kopiują do wskazanego folderu, ale żaden z nich nie nazywa się: Driveinstall.exe. Takiego pliku, ani folderu niema. Są inne z innymi końcówkami (chyba rozszerzeniami).
Poczytam jeszcze zamieszczoną przez RPM instrukcję.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
terenowiec, podaj mi swój adres na priv, to Ci wyślę te pliki Wetransferem.
 

terenowiec  Dołączył: 13 Kwi 2015
Dzięki Enzo. Nie mam Wettransfera, ale podam Ci maila .... Albo przez Mesendżera. Tu pod nazwiskiem Andrzej Kaczmarek (awatar to gość na kanadyjce z dziećmi)
 

terenowiec  Dołączył: 13 Kwi 2015
Chciałby tutaj bardzo serdecznie podziękować koledze MixerB , który krok po kroku poprowadził mnie do wgrania softu. Gdyby nie On, to sam byłbym bez szans (czarna magia). MixerB, wielkie dzięki za pomoc :-B .
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Wykasuj maila z postu - to zaproszenie do spamu. Masz czas do dziś do 20.28.
 

terenowiec  Dołączył: 13 Kwi 2015
Dzięki RPM. Koś zrobił to już za mnie.
 
user73  Dołączył: 25 Lis 2013
Nie wiem czy temat jeszcze aktualny, ale gdyby ktoś szukał nowego KP to są jeszcze dostępne dwie sztuki w fotoaparaciki.pl w Pabianicach. O ile oczywiście to co jest na stronie www zgadza się z magazynem :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach