pgrzes  Dołączył: 09 Gru 2010
plwk napisał/a:
Serwis Pentaksa https://opto-technika.pl/Kontakt-Do-Serwisu-Napraw-Sprzetu-Fotograficznego.php


Dziękuję! Napiszę zapytanie.
 

Watanabe  Dołączył: 18 Cze 2012
Obiektyw naprawiony, uszkodzony tryb w układzie przeniesienia AF, naprawę zrobił pan Arkadiusz Gara z Chorzowa, polecam speca.
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
Watanabe napisał/a:
Obiektyw naprawiony, uszkodzony tryb w układzie przeniesienia AF, naprawę zrobił pan Arkadiusz Gara z Chorzowa, polecam speca.

super! Możesz napisać dla potomnych, jaki to był koszt, co zostało zrobione, ile czasu zajęła naprawa, etc.?
 
Zuntew  Dołączył: 25 Mar 2021
Niestety okoliczności zmusił mnie do napisania... Pentax K3 przestał reagować i nie daje znaku życia, nawet przy wkładaniu karty i różnych bateriach. Umarł w trakcie przekręcania do zdjęcia pionowego , a był ze mną niecały rok...
Ile obecnie może kosztować ustalenie usterki? Obstawiam, że chodzi o wymianę płyty głównej, chyba że coś się poluzowało lub zabrudziło / zużyło, ale wtedy raczej dawałby oznaki życia przy wykładaniu kart.
Czy jest możliwa regeneracja uszczelek, aby być pewnym podstawowej szczelności?

Jaki serwis jeszcze się tego podejmie i nie będziesz kosztował więcej, niż kolejna sztuka aparatu? Na razie wysłałem zapytanie do opto-technika.
 

Watanabe  Dołączył: 18 Cze 2012
allthatshewants, Obiektyw oddany w pon odebrany w piątek tuż przed feriami :-D koszt 350zł :roll:
 
incosgnitos  Dołączył: 21 Sty 2008
Zuntew, fototech, Kraków, Długosza
 
maciu  Dołączył: 06 Sty 2008
Cześć po dłuższej przerwie chwyciłem dyszkę do ręki i doszedłem do wniosku że jednak trzeba coś z focusem i moimi obiektywami zrobić.

Pytanie czy jest ktoś Warszawski z forum kto móglby się tego podjąć czy mam uderzać do polecanego tu Bieńka?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach