piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
Akumlatorki do bezlusterkowca - oryginał czy zamiennik - ?
Jak w tytule:
dodam jeszcze że czytałem komentarze pod aku sony:
w komentarzach mówią że co oryginał to oryginał.... i że jednak jest pojemność... a i też wyczytałem że.... niby jest komunikat w aparacie że masz nieoryginalną "bakterie". I po drugie.... czy jakoś aparat może zapamiętać że była w nim taka a taka bateria?! bo np. jakby się popsuł żeby mi serwis czasem nie powiedział ej gościu... miałeś w nim zamiennik baterie a to sprawia że tracisz gwarancję.

oryginał kosztuje 350 zł a zamiennik 150 około zł.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Do lustrzanki najtańsze zamienniki.
Do bezlusterkowców tylko oryginały. Koniecznie z najdroższych ofert na Ceneo. I jeszcze napiwek dla sprzedawcy. Inaczej nie będzie działać.
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
Szperając znalazłem 2x aku i ładowarkę
https://fotoplus.pl/2x-akumulator-patona-zamiennik-sony-np-fz100-protect-ladowarka-podwojna-patona-twin-performance-do-akumulatorow-sony-np-fz100-z-kablem-usb-c

Czy ta firma patona jest ok? czytając opis to wydają się ok. Ktoś już z nich korzystał?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pierwsze słyszę o tym producencie (co oczywiście o niczym nie świadczy). Sam nie widzę różnicy między oryginałami a zamiennikami pod względem pojemności, czy długości działania - choć nie wykluczone, że takowa istnieje - po prostu nie robię w tym temacie tabelek w Wekselu., ale faktem jest, że jeden GreenCell mi padł.
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
Michu napisał/a:
Pierwsze słyszę o tym producencie (co oczywiście o niczym nie świadczy). Sam nie widzę różnicy między oryginałami a zamiennikami pod względem pojemności, czy długości działania - choć nie wykluczone, że takowa istnieje - po prostu nie robię w tym temacie tabelek w Wekselu., ale faktem jest, że jeden GreenCell mi padł.


Trochę dziwne że nie słyszałeś bo są już z nami 3 lata... ale spokojnie ja też o nich.. w sumie dzisiaj się dowiedziałem ;)

https://www.optyczne.pl/1...na_Protect.html
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Mam Patonę w Nikonie. Działa całkiem przyzwoicie.
 

piotrek0001  Dołączył: 05 Sty 2009
Enzo napisał/a:
Mam Patonę w Nikonie. Działa całkiem przyzwoicie.
:mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach