Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
plwk napisał/a:

Miejsce: Jedlnia-Letnisko (koło Radomia)
Termin - 30.05 - 02.06.2024r.

Kurczę, słyszałem o LOTNISKU koło Radomia, ale tam w sumie też można odpocząć... Zero samolotów... :mrgreen: :-D :lol:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Apas, teraz trochę już tam latają. Tak na 130 000 ludków rocznie a miało być trzy razy tyle. Jest to spowodowane chyba słabym skomunikowaniem lądowym z pobliskimi miejscowościami. Samo wyposażenie techniczne obsługi samolotów i lotów jest na wysokim poziomie. Naprawdę pod tym względem nie musi się port lotniczy "Warszawa-Radom" niczego wstydzić.
A Twoją powieść czytam i podziwiam łatwość pisania i lekkie pióro.
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
spacja ma rację - to się nadaje na ebooka!

Niech nawet będzie... Jestem pewnie w stanie to złożyć i skręcić prawilnego - nad takimi arcydziełami literatury warto siępochylić :-P

BTW Apas foch, że się nie odezwałeś jak byłeś - kilka osób w okolicy mieszka ;-)
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
skaarj napisał/a:
spacja ma rację - to się nadaje na ebooka!

Niech nawet będzie... Jestem pewnie w stanie to złożyć i skręcić prawilnego - nad takimi arcydziełami literatury warto siępochylić :-P

BTW Apas foch, że się nie odezwałeś jak byłeś - kilka osób w okolicy mieszka ;-)

Wielkanoc, objazd rodziny, trzeciego dnia wątroba umarła... Ledwo uciekłem... :mrgreen:
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Apas napisał/a:
objazd rodziny, trzeciego dnia wątroba umarła
Piłeś - nie jedź! :evilsmile:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Czytam. Nie na głos, ale jeśli kiedyś dojdzie do wspólnych deklamacji to mogę czytać jakąś rolę. :-)

 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Ryszard napisał/a:
Apas napisał/a:
objazd rodziny, trzeciego dnia wątroba umarła
Piłeś - nie jedź! :evilsmile:

Nie piłeś - wypij :idea: [WJ z dawnych czasów]
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Mnie w tym roku nie będzie na PPD :-| Jak będziesz Apas, albo jak będzie czytanie z podziałem na role, to ja się chyba popłaczę 😔 Takie super historie mnie ominą...
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
0bleblak, mnie też nie będzie. :-|

Lepiej ściągnąć Fafniaka, nakręcimy film kasowy, jakich obecnie brakuje.
Speców od oświetlenia mamy, makijaż też jest dostępny wśród pentaxiarzy. Zapewne dźwiękowiec też się znajdzie.
;-)
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
spacja napisał/a:
poczekam na wersję na e-booka

I po co czekać? Już wtedy cichutko zmajstrowałam epuba, bo mi się z czytnika wygodniej czytało. :oops:

Wciąż jest na tym czytniku, a PPD się zbliża 8-)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Gwiazdor napisał/a:
0bleblakLepiej ściągnąć Fafniaka, nakręcimy film kasowy, jakich obecnie brakuje.
Speców od oświetlenia mamy, makijaż też jest dostępny wśród pentaxiarzy. Zapewne dźwiękowiec też się znajdzie.
;-)

O, to jest to :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach