Wlodek-SQ7NNI  Dołączył: 24 Sty 2023
Witam, ja akurat przymierzam się do zmiany z X-T30 na X-T50 - czytam, czytam - o jakie rozczarowanie - temat dotyczy Fuji a tu takie wynaturzenia i kompleksy a w temacie nic.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Wlodek-SQ7NNI napisał/a:
Witam, ja akurat przymierzam się do zmiany z X-T30 na X-T50 - czytam, czytam - o jakie rozczarowanie - temat dotyczy Fuji a tu takie wynaturzenia i kompleksy a w temacie nic.

Jakby w tym temacie pisali ci, którzy użytkują bezlusterkowce Fujifilm, to pewnie byłoby bardziej merytorycznie.
Ja akurat użytkuję model X-T4 i jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia wychodzą takie, że w zasadzie nie obrabiam plików RAW.
A w temacie X-T50, to w porównaniu z X-T30 oprócz matrycy 40MPix oferuje chociażby wbudowaną stabilizację - rzecz godna pochwały i na pewno odczuwalna w codziennym użytkowaniu. Do kółeczka wyboru symulacji filmów jakoś nie jestem przekonany - mi wystarcza możliwość zmiany symulacji filmu w szybkim menu dostępnym pod przyciskiem Q.
 
Wlodek-SQ7NNI  Dołączył: 24 Sty 2023
Witam - Kytutr - ja też jestem zadowolony ze swojego X-T30, brak stabilizacji w matrycy mnie nie przeszkadza, w obiektywie mam, dla mnie też to kółko będzie mało użyteczne, nie zmieniam kolorystyki - bo czasami nawet nie warto, ciekaw jestem tylko różnicy między 26 a 40 MPix na zdjęciach i video, czy warto zmieniać na nowszy model ( w życiu na pewno tak) - ale w sprzęcie ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach