Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Pewnie kończą produkcję dla K.
W sumie szkoda ze to nie ma AF
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Od wiosny wyprzedają pod wszystkie bagnety, dlatego ceny używek dla sprzedających to koszmar.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach