zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
EOS Discovery Tour
Byłem dzisiaj u konkurencji na tzw. EOS Discovery Tour w Warszawie w kinie Bajka. Fajna impreza, szkoda, że nasz Pentax nie organizuje czegoś podobnego!
Zaczeło się od pokazu nadesłanych zdjęć uczestników( moje nie pokazali chyba exif sprawdzili :)) Później Tomasz Tomaszewski z NG cykał jakieś makro i portret dziewczyny z widowni testując 40D i jego zdalne zrzucanie na PC. Z nadesłanych zdjęć jurry Canona zaoczne( nie polskie) wybrało 3 zdjęcia pierwsze miejsce w nagrodę gostek dostał właśnie 40D. Póxniej nastąpiło macanie sprzętów Canona z serii EOS, te wszystkie MARK-i 5D i obiektywy do nich wszelakiej maści. Zrelaksować się można było popijając kawę herbatę i przekąski ciasteczkowe. Porozstawiane były statywy z aparatami, gdzie można było robić zdjęcia modelkom, martwej naturze. Ogólnie ekstra!
Ach dlaczego ten nasz Pentax nie organizuje w Polszcze :) takich imprez?
No i kiedy będzie Pentaksowa Pełna klatka? Nikon już ma i to lepszy w niektórych punktach od Canona
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ponieważ, mój Drogi Zenza, słowa "Pentax" i "promocja" wzajemnie się wykluczają.
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
Michu :-D bardzo dobra konstatacja :-B że tak powiem
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Cytat
Ach dlaczego ten nasz Pentax nie organizuje w Polszcze
Może najpierw niech zacznie od ulotek? Później ewentualnie billboardy...

Jeśli będzie tyle, to już będę szczęśliwy...
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
perl napisał/a:
Później ewentualnie billboardy...

Billboard'y już były.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Billboard'y już były.
Hmm... Chyba billboard. Jeden. Czasami przenoszony z miejsca na miejsce, by sprawić wrażenie, że kilka ich było.
 

dtox  Dołączył: 20 Maj 2007
chyba sobie kupie kanona :-D
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Maciek napisał/a:
Billboard'y już były.
Ja nie widziałem. A nikona i canona widzę. Często.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Był nawet wątek o billboard'ach: http://manufactura.home.p...topic.php?t=135 (kurde - zaczynam się chyba powtarzać -to było, tamto było <- o! znowu się powtórzyłem...)
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Myśle, że po akcji koszulek, smyczy kubków etc. sami zaczniemi wyklejać bilbordy w swoim najblizszym otoczeniu. :-P :lol: :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
To może tutaj będziemy zgłaszać pomysły na różnego rodzaju performance związane z indywidualną akcją marketingową użytkowników Pentaksa?
Mi na ten przykład jużod jakiegoś czasu chodzi po głowie, by w łazience na podłodze ułożyć napis Pentax z papieru toaletowego.
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
coś mi się wydaje że samsung prędzej będzie gx-10 na bilbordach zamieszczał,
nie obrażę się z tego powodu. Pentax na tym nie zyska ale przynajmniej system.
 

konopia  Dołączył: 24 Kwi 2007
hamster napisał/a:
Pentax na tym nie zyska ale przynajmniej system.


jakoś nie wydaje mi się by przeciętny zjadacz chleba nie zorienowany w firmach foto
potrafił powiązać samsunga z systemem pentaxa,
samsung na swych reklamach nie pisze o pentaxie.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
konopia, myślę, że hamsterowi chodziło o zwiększoną dostępność szkieł i innych akcesoriów postępującą za zwiększającą się sprzedażą puszek z mocowaniem K.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
EOS Discovery Tour
Byłem, widziałem, nie podobało mi się. Szczegóły mogę podać przy piwku, nie chcę publicznie pogrążać konkurencji.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
nie chcę publicznie pogrążać konkurencji.
_________________
---taaak taki jestes ?!?!? a pentaxa publicznie to mozna :-P :-P :-P :-P
dawaj ...nawijaj
ja mam doniesienia od kolegow z jakiejs imprezy gdzie osoba prowadaca reklamowalal 40D jako profesjonalny aparat i malo tego palnela ze w towzrystwie tak wielu kamer z obiektywami canona (tyle ze byly cale 2 - reszta to fujinony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Fafniak, nie napiszę, bo mimo, że byłem tam parę ładnych godzin temu i emocje opadły, to nadal jestem pod wrażeniem amatorszczyzny, czucia się jak w TVshop, itd. Czytam własnie, co piszą na C-board o tej "imprezie".
Wiesz, przy piwku mogę powiedzieć jak to było zorganizowane i jak to dobrze, że Pentaks nie sili się na tego typu imprezy, bo to antyreklama była.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Czytam własnie, co piszą na C-board o tej "imprezie".
- dwaj linka !!!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Taki cytacik chłopaka z C-B
Paprochwbody napisał/a:

facet od prezentacji systemu EOS zrobił na mnie kiepskie wrażenie, mało profesjonalne, chaotycznie i nudno pitolił o EOSie, jak gdyby dali mu godzinę na przygotowanie się (myślę, że wielu z nas lepiej by poprowadziło taką prezentację); czysta amatorka jak z kraju trzeciego świata...


[ Dodano: 2007-11-21, 22:27 ]
http://www.canon-board.in...?t=26826&page=7
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
tref napisał/a:
Taki cytacik chłopaka z C-B
ciekawsze jest to dalej...

Cytat
Ogólnie dla mnie atmosfera nie przystająca do profesjonalnego pokazu takiego giganta, jakim jest Canon, Tomaszewski często kpił z potknięć tego drugiego, facetowi od obsługiwania komputera powiedział "żeby się tak nie podniecał, bo dostanie orgazmu do środka"... Tak się poczułem zaściankowo, jakbym rzeczywiście mieszkał w kraju trzeciego świata...Nie wiem jaką kasę dostał, ale wg mnie olewał często to, co miał do powiedzenia. Albo ma taki sposób bycia.
Z plusów były ciasteczka i herbatka


Ostatnie zdanie bardzo wiele sugeruje...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach