guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
B&H PHOTO czy ktoś tam kupował może?
hej hej,
mam ogromną prośbę- czy ktoś z was kupował w BH kartą kredytową?

mój posiadacz karty kred. którą się zazwyczaj posiłkowałem odmówił mi użycia jej w BH, bo każą skany wysyłać dla international customers którzy pierwszy raz kupują..

a ja potrzebuję pierdółki za 20 dolarów stamtąd..

więc- jeśli ktoś już kupował i jest zarejestrowany jako klient.. to czy pomógłby mi?

przyśle mi nr konta, ja przeleję pieniądze na całe zamówienie a ta osoba zamówi na mój adres to.

byłbym stukrotnie wdzięczny, nawet bardziej. zeskanuje x rolek za darmo w odwecie:)))

 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
kupowalem w adoramie ale zignorowalem ich prosbe o skany karty i przeszlo, moze tutaj tez sie uda...
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
zy napisał/a:
moze tutaj tez sie uda...

Raczej się nie uda, parę osób próbowało.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
kurcze. czemu te dziady nie akceptują paypala z za granicy?! . przecież po to powstał paypal żeby nie robić trudności ..
 

Paton  Dołączył: 18 Wrz 2007
Ja tam kupowałem, ale na miejscu. B&H to byczy sklep. Chyba można u nich kupić i zapłacić przy odbiorze, aczkolwiek głowy sobie nie dam uciąć.
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
guerilla napisał/a:
czemu te dziady nie akceptują paypala z za granicy?!


rili ? :shock:
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
Mialem tez ten problem, wyslalem im karte w formacie .jpg. :-) Po prostu zrobilem foto karty z dwoch stron i wyslalem e-mailem. Zaakceptowali.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Paton - za granicę tylko przelewy z góry kredytówką :)

Zy - niestety, choć to absurd totalny

JSW - problem polega na tym że właściciel karty nie daje się przekonać żadnymi argumentami i boi się wysyłać jakiekolwiek zdjęcia z numerkami etc..

skoro już kupowałes, może ty będziesz tym dobrym człowiekiem właśnie którego szukam?:))
(jak nie masz czasu etc. czy inne powody na nie, to się nie obrażę:)) )
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
znaczy ze co ? jezeli jestem zweryfikowanym klientem paypal-a nie moge placic ?

Polecam zmienic sklep.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Ja kupowałam rok temu, ale nikt nie chciał żadnych skanów, zmieniło się coś :?:

Fakt, płaciłam nie swoją kredytówką, ale zamawiałam na adres US, może w tym tkwi tajemnica?
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
vesper napisał/a:
]

Fakt, płaciłam nie swoją kredytówką, ale zamawiałam na adres US, może w tym tkwi tajemnica?


dokładnie w tym:)
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Ja wczoraj płaciłem swoją karta z mbanku do płatności netowych w sklepie w USA, podałem adres odbiorcy i adres rachunku w USA i sklep odrzucił płatność.
Bank kasę mi zdjął i teraz nie wiem ile czasu czekać na jej powrót i kiedy zacząć zadymę.
Macie jakieś doświadczenia w tej materii ? A kasy sporo :-(
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
^mmm^, Adres wysyłki musi być zgodny z adresem w danych karty. Dopuszczają wysyłkę na inny adres, ale tylko na adres w US.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
^mmm^ napisał/a:
Ja wczoraj płaciłem swoją karta z mbanku do płatności netowych w sklepie w USA, podałem adres odbiorcy i adres rachunku w USA i sklep odrzucił płatność.
Bank kasę mi zdjął i teraz nie wiem ile czasu czekać na jej powrót i kiedy zacząć zadymę.
Macie jakieś doświadczenia w tej materii ? A kasy sporo :-(


musisz złożyć reklamacje. w mbanku zawsze mi rozpatrywali w ciągu tygodnia w sumie..

pozdrawiam i powodzenia!
i cenna nauka w sumie dla mnie też:)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
^mmm^, zwroty na karty kredytowe idą od 3 do 13 dni, zależy od banku, i zawsze na kartę z której pieniądze zostały wysłane.

To samo się dotyczy kart płatniczych... Nie mylić zwrotów na karty z anulowaniem przelewu bo to trwa czasami baaardzo długo :-)
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
guerilla, Napisz co mam kupic i po problemie. Bede w kraju okolo Swiat to moge Ci wyslac.
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
Dzięki za informacje. Poczekam ze 2 tygodnie i jak nie będzie kasy to zrobię trochę dymu ;-) Mam potwierdzenie rezygnacji z zamówienia ze sklepu.

A swoją drogą kupowałem

Adobe CS3 Standard

Moim zdaniem cena super atrakcyjna, nawet jak doliczę VAT w Polsce .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach