negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Flickr.
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś zamieszcza fotki na serwisie flickr.com. Dopiero niedawno się tam zarejestrowałem i szukałem grupy z naszego forum, ale nie znalazłem (a że nasze grupy są nawet na "laście" last.fm) to pomyslałem żeby tam też założyć, ale nie wiem czy jest sens - czy będzie ktoś poza mną ;) wiec pytam i pozdrawiam
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Ja jestem na Flickrze.
Grupa Pentax@PL na flickr to niezły pomysł.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
to założe, dzsiaj lub jutro i podam namiary. Tylko nie wiem jaką. Bo możliwe sa dwie publiczne i jedna prywatna. Napewno publiczna, ale nie wiem czy zrobic otwartą dla wszystkich czy po zaproszeniu?
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Po zaproszeniu! :-D
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
wlasnie tak już zacząłem robic ale wolałem spytać. No to widze że kolejny chętny wiec zakłądam.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Tez jestem na Flikrze :-)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Założona.
Teraz podawać nicki to bede zapraszać :D

[ Dodano: 2007-12-04, 20:56 ]
Ijon, ty już jesteś w tej grupie czy musze ci wysłac to zaproszenie bo u mnie pokazuje ze jesteś członkiem lub zostałeś zaproszony :roll: dziwne :/
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Jeszcze nie jestem w grupie, chyba musisz zaakceptować mój request.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
zajrze do tego w nocy albo rano bo teraz chodzi prawie jak nasza-klasa :evilsmile:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
również mam konto
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Dużo syfu na tym flickrze, ale swego czasu buszowałam i znalazłam wiele pięknych galerii.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
ok. Już wiem jak to działa ;) śmiało możecie się zapisywać a jeśli nick na flickru jest drastycznie różny od tego na foruum to proszę o pm na flickra :) Pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-12-04, 21:16 ]
vesper, no tak to już jest prawie wszedzie. czesc wrzuca dobre zdjęcia a czesc traktuje to jak picase.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Polemizowałabym. pbase, oph itp. jednak są zdecydowanie mniej picasowe niż flickr, no ale cóż takie jest jego założenie m.in. Kwestia czasu i pogrzebania, są perełki.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Tagi... to jest to, co lubie na flikrze :->
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
ogólenie nie lubie polemizować bo to zazwyczaj nie ma sensu --każdy ma swoje zdanie i każdy może mieć rację. Porównałem do picasy jako do serwisu, gdzie ludzie wrzucają wszystko (m.in ja): zdjecia z imprezki, wesela, żeby pokazać znajomym itd itd. A z tego co widziałem na pbase też sporo tego jest...

[ Dodano: 2007-12-04, 21:22 ]
dan, tak jest :)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
pbase jest zalosnie nudne w porownaniu do Flikra. To co kto robi na flikrze, to jego broszka. I to tez jest w nim zaje.biste. Pelna wolnosc (no nie taka pelna, bo chcieli cenzure wprowadzac..)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
dan napisał/a:
Tagi... to jest to, co lubie na flikrze

To jest podstawa.

Chodzi mi o sens istnienia różnych serwisów. Flickr z założenia ma więcej niż przeciętnie syfu. I to właśnie chodzi o zdjęcia z imprezki, a nie na siłę autystyczne pstryki emo-kids czy tysięczne makro identyczne jak 999 poprzednich.

Czasem po prostu odechciewa się przez to przekopywać, jak szukasz w ciemno. Zadziwiające, co ludzie potrafią upublicznić.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
vesper, ale to serwis jest dla ludzi a nie ludzie dla serwisu. Kazdy wrzuca, co mu sie podoba. Jego konto - jego sprawa.

Ja tam znalazlem mnostwo ciekawych zdjec, mimo ze najczesciej przeszukuje po materiale i sprzecie.

Nie bardzo wiem, jaki mialby byc sens przekopywania sie od tak, bez jakiegos pomyslu na to, co sie chce ogladac.

Ja zarzucam np tagi 120 6x6 i juz mam fot na kilka godzin...
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Uch, och, vesper, każdy od razu musi być artystą, zwłaszcza jak pisze na tym amatorskim forum.
A ludzie kupują sobie w MM cyfrowki, i te zdjęcia sobie na flikrze wzajem po prostu oglądają. I to je dobre. To raz.
Dwa: flickr ma fajne API, i jak ktoś ma mało miejsca na serwerze, to może służyć jako wyborna składnica zdjęć, które można potem pokazać w innym serwisie. I to bez ob*rywania ekranu reklamami.
Sam zamierzam wykorzystać flickra jako rodzinny serwer dla całej (nie tylko najbliższej) rodziny. Ot, co.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
aldek, proszę, bez zaczepek. To forum jest źródłem dobra na świecie... ;) Vesper chodziło chyba po prostu o to, że jest tam dużo śmieci a nie o to, że musza być same idealne foty.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach