Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Pentax i Sigma na raty
Dostałem reklamówkę za posrednictwem onet poczty dotyczącą Euro AGD.
Euro otworzyło sklep internetowy i proponuje zakup dowolnego towaru w systemie ratalnym bez prowizji i odsetek czyli cena dzielona przez 30.
Między innymi można kupić Pentaksa
http://www.euro.com.pl/cyfrowe-lustrzanki,a4.bhtml
i szkła Sigmy z bagnetem Pentax
http://www.euro.com.pl/obiektywy2,f5.bhtml
Odbiór w dowolnym sklepie Euro lub wysyłka do domu.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
kolejna dobra informacja :-D
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Łe... Sigmy 28-70/2,8 EX nie mają :-P (albo ślepy jestem)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
matb napisał/a:
Sigmy 28-70/2,8 EX nie mają

Ale maja taką http://www.euro.com.pl/ob...x-samsung.bhtml :-P
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Dobry pomysł firmy.Jeśli ceny nie są przedświąteczne,to faktycznie warto kupowac.Jeśli możliwe jest spłacanie w szybszym tempie(bez prowizji,po np. 2 raty)to dla mnie jest to szczególnie atrakcyjne.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ale ta jest chyba gorsza od 28-70. No, chyba, że nie ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Ceny są normalne, tak jak w każdym innym sklepie, też ich podejrzewałem o podniesienie cen.
matb napisał/a:
chyba gorsza od 28-70

Nie bądź taki drobiazgowy, to tylko 4 mm różnicy ;-)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Hmm ceny jednak się trochę różnią np sigma 50 kosztuje u nich drożej o 99 zł i następna sprawa radzę się dobrze wczytać w opis systemu rat. Np: "Raty 10x0%" - jeżeli chcesz uniknąć kosztów rat - koszty rat wynoszą 0%!, - jedna z opcji rat (czyli co że inne mają jakieś koszty - np 30 rat) - lepiej ostrożnie do tego podchodzić. Co nie zmienia faktu że w niektórych przypadkach taka oferta jest interesująca.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
trzeba sie cieszyc ze w koncy sklepy dostrzegly taki produkt jak Pentax
na poczatku pewnie mozna narzekac na ceny ale jak rynek sie powiekszy to i ceny spadna
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Przemas napisał/a:
Hmm ceny jednak się trochę różnią np sigma 50 kosztuje u nich drożej o 99 zł i następna sprawa radzę się dobrze wczytać w opis systemu rat. Np: "Raty 10x0%" - jeżeli chcesz uniknąć kosztów rat - koszty rat wynoszą 0%!, - jedna z opcji rat (czyli co że inne mają jakieś koszty - np 30 rat) - lepiej ostrożnie do tego podchodzić. Co nie zmienia faktu że w niektórych przypadkach taka oferta jest interesująca.


system rat jest naprawdę 0%. nie ma ubezpieczenia czy innych haraczy. jest ok. tam wlaśnie kupiłem K10D na raty,bo po co wykładać gotówę jak sprzęt ma się zwrócić :)

zero procent, miesiąc zwłoki i faktura o dziwo! (zazwczaj promocje ratalne nie dotyczą firm, więc b.miło z ich strony, bo różnica netto brutto spora)

Tak więc Przemas, rozumiem że tak ogólnie ostrzegasz po prostu, bo RTV AGD raty jednak muszę polecić :)
(oczywiście raty na dowód osobisty tylko)
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Ja kupowałem swoją Sigmę 70-300 via e-sklep RTV EURO. Załapałem się akurat na 20 x 0%:
NA PLUS:
- faktycznie 0%, ale radzę sprawdzić warunki aktualnej promocji
- dostawa 0 zł do najbliższego sklepu, trzeba się tylko pofatygować
- miła obsługa - pomimo znaczku zakazu fotografowania w sklepie mogłem wypróbować szkło

NA MINUS:
- na obiektyw czekałem 4 tygodnie - już właściwie miałem zamawiać u Czesia jak zadzwonili że mają

I teraz znów plus dla obsługi, bo: jak robiłem zamówienie to byo 10 x 0%, jak czekałem na obiektyw to było 20 x 0% a jak go w końcu poszedłem odebrać to było 6 x 0%, ale uparłem się, że chcę 20 x 0 i pani z obsług po interwencji w centrali mi to załatwiła na poczet opóźnionej dostawy (wg strony int. dostawa 3-14 dni).

Jest jeden haczyk w umowie: bywa, że przysyłają Ci do domu karte kredytową, ale na szczęście możesz ją w ciągu kilku dni odesłać, nie rozwiązując przy tym umowy ratalnej. Tak przynajmniej mówiła pani z obsługi. I podobno tez nie zawsze przysyłają.

A tak przy okazji to przypomniała mi się taka maksyma wrednych klientów, ale zadowolonych z obsługi: "Właściwie to nie mam się do czego przyczepić". Czasem to usłyszeć to więcej niż laurka.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Szkoda, że nie maja Tamronów. Albo chociaż Sigmy 10-20mm

 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Hmm no to tyle dobrze że ktoś z was już tam kupował, zawsze trochę z dystansem podchodzę do dziwnych promocji. Fakt na plus jest to, że się coś do Pentaksa pojawia w sklepach i to jest (miejmy nadzieję) znak zmian na lepsze.
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Fakt, Pentax dał się zauważyć. Nawet nie wiem czy to dobrze, mi pasowało być z P w zalewie C i N . Teraz podczas spacerów zdarza mi się mówić dzień dobry ludziom z Pentaxem na szyi :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach