tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
Ganz , moje poparcie.A od siebie dodam , że forum zmienia się w grupę wzajemnej adoracji.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tomek969 napisał/a:
od siebie dodam , że forum zmienia się w grupę wzajemnej adoracji.
Ja nie zauważyłem, żeby ktoś komuś lizał odwłok. Masz jednak troszkę racji, jeśli znamy się osobiście i coraz częściej widujemy na spotach, to siłą rzeczy nasze kontakty są bardziej śmiałe, a Ci, którzy nie bywali na spotkaniach nie rozumieją wielu rzeczy i mogą czuć się obco. Ale na to nikt nie poradzi, chyba, że wprowadzimy zakaz spotykania się w celu gadania i robienia zdjęć. Wówczas jednak migruję stąd czym prędzej. ;-)


Edit: Nie spotykamy się tu tylko po to, zeby gadać tylko o sprzęcie. To nas wyróżnia własnie. Nawet Tomecki jak ma problem pisze tu, a przecież każdy wie, że czarna moc pociągnęła chłopaka swoim żółtym paskiem ku stronie szybkiego AF :mrgreen: Mamy luźną atmosferę i to sobie cenię.

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tomek969, na Forum jestem dlatego, że chcę spotkać się - wirtualnie - z ludźmi, z którymi coś mnie łączy. Ergo - lubię tu byc. Jeżeli TY masz inny powód przychodzenia tu, to napisz.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tomek969 napisał/a:
że forum zmienia się w grupę wzajemnej adoracji.

Ciężko dyskutować jeśli używasz takich ogólnych argumentów, ja tego nie zauważyłem, jeśli coś wiesz to daj przykład, bo może ja o czymś nie wiem.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
(cd.. mojego poprzedniego postu)

Tak zwane normalne stosunki forowe można sptkać wszedzie, i na szczęście, oznacza to, że gdzie indziej!

[ Dodano: 2007-12-12, 23:48 ]
[OT] obaj koledzy napisałi, co napisałi i sobie poszli....
 
tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
No właśnie , złośliwa uwaga "i sobie poszli" -a może jednak nie poszli ?

 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
tomek969 napisał/a:
No właśnie , złośliwa uwaga" i sobie poszli" a może jednak nie?

tomek969, popraw w tym zdaniu interpunkcje i zacytuj do czego się to odnosi, bo za cholerę sie nie można połapać.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
tomecki napisał/a:
Ja też nie za bardzo kumam o co chodzi ztymi problemami, jedyną niedogodnością jest to że przeglądarka nie zapamiętuje hasła i automagicznie się nie loguje,

Poza tym wszystko działa. Znaczy, wszyscy zdrowi.

tomek969 napisał/a:
forum zmienia się w grupę wzajemnej adoracji

Ciekawe, skąd wiesz, że się zmienia, a nie że było przed
Cytat
tomek969 Dołączył: 21 Paź 2007
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To jeszcze proszę o podanie definicji "grupa wzajemnej adoracji" i przykładów na poparcie swojej tezy.
 
tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
A przykład mam taki-napisałem post na Hyde Parku , niesłusznie myśląc że można pisać o wszystkim.Dostałem dwi złośliwe uwagi , "o czym to temat", i " lepiej w jednym poście"-a tu dział techniczny przeplatany dowcipami- i wszystko ok.Tak trzymać.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Daj link do swojego postu, to przynajmniej poczytam.
 
tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
Może czytał wcześniej?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie rozumiem co piszesz. Kto czytał wcześniej?
 
tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
lipalipski napisał/a:
poza tym wszystko działa. Znaczy, wszyscy zdrowi.

lipalipski, czy możesz rozwinąć, swoje stwierdzenie?

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tomek969, przeczytałem Twój post.

Nie podałeś definicji, o którą prosiłem wcześniej, a to jest węzłowe dla dalszej dyskusji.
Uznaję wiec, że nie masz argumentów na udowodnienie swojej tezy (o grupie wzajemnej adoracji).

W zwiazku z tym bezpodstawnie rzucasz jakimiś sformułowaniami, które coś mają powiedzieć - tylko o czym?

Powiem tak - jeżeli chesz robić dym to rób go gdzie indziej.
 
tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
tomek969 mógł czytać forum ,zanim się zarejestrował.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
tomek969, tak. Racjonalistą z pewnością nie jesteś. ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
tomek969 napisał/a:
tomek969 mógł czytać forum ,zanim się zarejestrował.

Jakby tak było, to by nie zachowywał się jak się zachowuje. I nie dawałby tamtego topicu.
 
tomek969  Dołączył: 21 Paź 2007
Dzięki za obiektywna krytykę.Jednego trola mniej na forum.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach