rOTTEN  Dołączył: 27 Mar 2007
AOL.PL
Mozna przechowywac dowolna ilosc zdjec w dowolnej rozdzielczosci, a ze to nowka to sporo adresow mejlowych wolnych, niby to jeszcze beta ale . . .
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
nie mozna miec dwuliterowego loginu, nie sie ida .....ć ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
zy, to sobie zrób zmutowany zy007 ;-)
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
to juz wole agniecha1985 ;-)





a tak powaznie to co niektorym przeszkadzaja loginy dwuliterowe ??
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Che che fajne założyłem tak konto 2 dni temu, po raz pierwszy moją ksywa nie była zajęta :-D No i miejsce na zdjęcia chyba zacznę tam wrzucać zamiast na Opere :-)
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
niech ktos pokaze jak wyglada galeria. w porownaniu do picasy ?
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Założyłem konto, walczę... i żąda wyłączenia activeX!!! Nie po to blokuję ... Trzeba pozwolić na piechotę z ich serwerem. Ogólnie ok. Ważne ,że bez ograniczeń. Jak ktoś zainstaluje AIM to mój nik tak jak tu. Hasło Pentax (Nie do konta :mrgreen: a do pierwszej wiadomości abym dodał do listy) Popróbujemy, ma też głosowe jak skype.
Mam aby fotka była widoczna potrzebne tagi. Mój: fanmario
http://foto-beta.aol.pl/galleries/tags/fanmario
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Fajnie że wreszcie zaczynają pojawiać się tutaj użyszkodniki AIM 8-) Dobre bo szyfrowane.

Log : emporii

Co do galerii myślę o założeniu jakiegoś pierwszego konta czysto dla fotek ale nie wiem na co się zdecydować :-? Flickr, Picasa,.. AOL ?!?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Flickr do prezentacji zdjec znajomym jest taki se. Nie podoba mi sie w nim to, ze domyslnie wyswietla zdjecie max 500x500px. To za malo.
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Bawię się cały wieczór. Można ściągnąć pełny wymiar, i nie ogranicza miejsca. Teraz płynie kopia zapasowa fotek. Zobaczymy kiedy się wkurzą na aol ? TO ponad 70 GB wszystkiego, szkoda, że katalogami nie można wypuszczać, leci po 9 fotek, czyli za rok skończę :(
Na razie Gdańsk 2004 Pierwsza cyfrówka z super zooooomem. Wiem , że krzywe !!!
http://foto-beta.aol.pl/galleries/fanmario@aol.pl/

 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Jakoś tak nie umiałbym zaufać żadnej korporacji internetowej, żeby zostawić tam swoje dane.

Chociaż pocztę zaklepałem w dzień premiery, czyli we środę. :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Czy mi się wydaje, czy też z Operą tak do końća nie chce toto współpracować?
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Swoją drogą fajny narazie jest ten serwis, bo nieprzeładowany. Ale ponoć ma iść w tabloidyzację, a że zawartość będzie pochodziła od konkurencji (m.in. gazeta.pl, wp.pl) to nie wróżę sukcesu. I poza pocztą raczej nie znajdę pewnie nic ciekawego.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Michu, nie wydaje ci się.

Tak przy okazji jako do niedawna wierny uszyszkownik Opery uważam że to skandal. Niestety to nie jest odosobniony przypadek :-( między innymi dla tego przerzuciłem się na Netscape Navigator.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Michu, nie wydaje Ci sie... :-? Pytanie czy to Opera daje ciala czy ich kod...

[ Dodano: 2007-12-14, 23:20 ]
awakqwq, zdradziles Opere! :-P

A tak powaznie, to ja tez rozgladalem sie za innymi przegladarkami...

Testowalem przez miesiac FF i ni jak nie moglem go dostosowac pod swoj sposob ogladania netu. Ta przegladarka jest dla mnie lekko siermiezna. Pisana przez informatykow dla informatykow :-P

Opera wciaz rox...
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Tak się akurat złożyło, że adres pentax(at)aol był wolny ...... :oops:
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Zostawia się fotki a nie dane . Odzysk z pad:evilsmile:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dan napisał/a:
A tak powaznie, to ja tez rozgladalem sie za innymi przegladarkami...

Testowalem przez miesiac FF i ni jak nie moglem go dostosowac pod swoj sposob ogladania netu. Ta przegladarka jest dla mnie lekko siermiezna. Pisana przez informatykow dla informatykow

Właśnie miałem podobnie FF mnie zupełnie nie podchodził a próbowałem parokrotnie jako jedyny w racy nie używałem FF tylko Opere i nagle pojawił się nowy NN wypróbowałem i zostało. Fakt faktem do FF podobny ale jakoś mi spasował. Jedyne co wkurza to na początku trzeba z godzinkę posiedzieć szukając różnych rozszerzeń tak żeby osiągnąć funkcjonalność na poziomie opery. Co do opery i tak jestem na bieżąco i kto wiem może wrócę ;-) Generalnie NN jest szybszy od Opery.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Cytat
Zostawia się fotki a nie dane .

A fotki to niby co? No, chyba, że papierowe wysyłasz :-P

Michu napisał/a:
z Operą tak do końća nie chce toto współpracować

Opera w ogóle ma słabe wsparcie u "wielkich tego światka".

[ Dodano: 2007-12-14, 23:27 ]
Nie rozumiem, co Panowie macie do FF.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
lipalipski napisał/a:
Nie rozumiem, co Panowie macie do FF.
nic po po prostu nie każdemu pasuje :-/ Co w tym dziwnego :?: Jak porównasz FF do Opery to mój wniosek zawsze był jeden: " co by tu dołożyć trzeba do FF żeby był w połowie tak wygodny w użytkowaniu jak Opera?"

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach