tomaraya  Dołączył: 10 Gru 2007
K10D kłapiące przyciski
Witam,
zamieniłem wlaśnie kasetkę na kadyszke, ogólnie z zamiany jestem zadowolony ale...
no własnie, wybierak ze strzałkami oraz klawiszem OK ma ok półmilimetrowy luz.
Po nacisnięciu następuje jałowy ruch z nieprzyjemnym kłapnięciem i dopiero po tym następuje kliknięcie i właściwa reakcja klawisza.
Nie wiem , może jest to spowodowane zastosowanymu uszczelnieniami korpusu, nie mam mozliwosci porównać z innym egzemplarzem, dlatego proszę o pomoc użytkowników kadychy .
Pozdrawiam
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
W GX-10 też trochę kłapią. Taki urok.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Mi nic nie kłapie:)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
zenza napisał/a:
Mi nic nie kłapie

Masz jakiś wadliwy egzemplarz.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
tomaraya napisał/a:
ok półmilimetrowy luz

Ojej.

Czy utrudnia to znacząco robienie zdjęć? Bo jeśli nie, to polecam pójść na spacerek takowe porobić i nie przejmować się głupotami. Gwarantuję poprawę humoru ;-)
 

TomekS  Dołączył: 05 Mar 2007
Mam podobnie.
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
nie zauważyłem takiego objawu (choć specjalnie nie sprawdzałem)
a powodem tego mogą być uszczelnienia zastosowane w w K10D
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
Proszę, tylko nie wątek o kłapiących przyciskach :-P
 

wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
A mnie kłapią espedy.
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Buty mi kłapią jak idę na spacer pofocić, przyciski nie. Porównaj z innym egzemplarzem. Aczkolwiek przy wszystkich przesuwanych i obrotowych mam lęki , ze przesadzę. Poza tymi od baterii i karty pamiąci . Te kłopią jak trzeba
. Dziś już za późno. jutro rano test na kłapanie.
Kafciok, nie lękaj się, nikt Cię kadyszką nie kłapnie :lol:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
wiktor33 napisał/a:
A mnie kłapią espedy.
Padłem, poproszę pałer rejda! :mrgreen: Skoro Wiktor napisał coś takiego, to chyba wątek powinien polecieć do HP. :evilsmile:
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Ale na platformach się gorzej jeździ. I też kłapią :-B ... i szus...
No to wątek idzie w dobra stronę, idą Świeta Turoń pokłapie...
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
A ja kłapię zębami, bo się -3 zrobiło, no ale to lepsze niż +3 i deszcz
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
A mi buty skrzypią, co jest możliwe, bo mają już 9 lat. Za to SuperProgram chodzi jak złoto, żadnego skrzypienia, kłapania itp.

Pozdrawiam z Finlandii,
Kytutr
 

Matey3000  Dołączył: 14 Paź 2007
Mi tez cos klapie. Za kazdym razem po takim klapnieciu z tylu aparatu pojawia sie jakis obrazek, czasem ladniejsz a czase troche mniej ladny.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Matey3000 napisał/a:
po takim klapnieciu z tylu aparatu pojawia sie jakis obrazek,
Dziwne. :shock: Mnie też coś kłapie, ale nie w każdym aparacie pojawia się po kłapnięciu obrazek. Nie wiem, czy to dobrze :roll: :mrgreen: :-P
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Dada chyba dobrze. Zależy, co jest na obrazkach. Bo widzisz, to kłapnięcie to dźwięk otwieranych/zamykanych drzwi między świadomością i podświadomością. Obrazek to projekcja podświadomości. Tako rzecze Zarathustra :mrgreen:

there are things known and there are things unknown and in between there are the doors.
jim morrison
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Vesper, a co byś poradziła na buty (stare Polsporty)? ;-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Jęczą ze starości. O pojazdy trzeba dbać, skoro skrzypią chyba im danwo nie wymieniałeś oleju. Poleciłabym odstawić je na zasłużoną emeryturę w domowym muzeum. Inaczej mogą Cię pozwać. Albo zastrajkować - zacząć roztaczać nienawistną woń. Albo zapłacisz mandat za brak okresowych przeglądów.
Pamiętaj o tym przy kolejnym złowieszczym skrzypnięciu.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Mi też raz klapnęło. Jak siku robiłem. A że jestem nikłego wzrostu, to przytrzaśnięcie cholernie bolało. Pozostała trauma, pieluchomajtki i czasami jedynie, by stres odreagować, to sobie z balkonu sikam...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach