jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Miało być body niemal identyczne jak w K100D Super, no to jest...
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
lipa :-? (bez obrazy ;-) ) a gdzie tryb pomiaru światła :?: Jeśli znowu w Menu to..."ja bardzo przepraszam...." :evil:
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Lipa?
A to?




 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
mówiąc o lipie miałem na myśli brak dźwigienki do zmiany trybu pomiaru światła, czegoś co mnie najbardziej w kurza w DeeSce...gdyby miała to jak w kadyszce nawet bym nie myślał o zmianie aparatu...
Poczekam na K20D....
 

Effendi  Dołączył: 20 Kwi 2006
Rozmiar nazwy marki na korpusie będzie chyba największy wśród wszystkich systemów. Może to spece od marketingu wreszcie zadbali o rozpoznawalność Pentaxa :-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
ja poproszę ten ostatni, z dwoma obiektywami i czterema spustami ;-)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Jak na razie można spokojnie traktować to jako ściemę,.. To zdjęcie z DA* jest jakieś takie "sztuczne"

Za dużo ludzi teraz umie naprawdę dobrze na ściemniać używając programów graficznych
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
I wierzysz, że komuś chciałoby się sciemniać i wyprodukować aż taką ilość fake'ów i to zrobionych pod różnymi kątami?...
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Nie sądzę.
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
Prawdziwe są na 99,9%
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Jeszcze ujęcie z góry doszło:



Niby wszystko wydaje się być poprawne i wiarygodne, ale jednak jakiś nie teges jest ten korpus. Taki mix między K10D a K100D naprawdę wygląda mi bardziej na czyjąś imaginacje niźli nową konstrukcję...
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Nie widzę tu żadnego mixu - po prostu upgrade'owany K100D, czyli wszystko tak jak miało być. Jestem niemal pewny, że to nie fake.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
jaad75, a zdjec K20D nie ma nigdzie?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Doszły na korpus dwa przyciski - zielony i RAW, jeśli do tego byłoby konfigurowalne menu wywoływane przez F to czego więcej trzeba amatorowi. Przecież ma to być najprostsza amatorska puszka.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
1. Logo jest inną czcionką.
2. Brzydactwo okropne. Jak toto trzymać lewą ręką?
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
Jak toto trzymać lewą ręką?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chyba tylko podpierając prawą nogą
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
a ciekawe co powiedzą niedowierzający jeśli zdjęcia okażą się prawdziwe/zbliżone 8-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Zdjecia sa na 100% autentyczne i moge powiedziec, ze D200 bedzie pod wieloma wzgledami milym zaskoczeniem i niezle bedzie walczyl w swoim segmencie :-D BTW - dziwne, ze sie pojawily przecieki, w przypadku K200D wg producenta nic nie powino "przecieknac" ;-) :-) :-D :mrgreen:
 

michal5150  Dołączył: 17 Sie 2007
sylwiusz napisał/a:
... D200...


Nikoniarz! :mrgreen:

A tu zamaskowane zdjęcia z testów praktycznych nowego K20D. Dla zmyłki konkurencji założony dekielek nikona ;-)

 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
o kuzwa... komus sie nudziło?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach