gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Koniec Canona?
No i stało się.
Do ostatniej chwili Canon ukrywał, że dokłada do każdego wyprodukowanego korpusu, żeby wywalczyć sobie miejsce na rynku cyfrowych lustrzanek. Brakujące
fundusze dokładał ze sprzedaży całkiem udanych i cenionych serii kompaktów. Taka sytuacja nie mogła jednak trwać w nieskończoność.
Zarząd po burzliwych naradach postanowił sprzedać markę aby pokryć rosnące zadłużenie koncernu. Giełda zareagowała natychmiastowo spadkiem akcji do 0.1 wartości za jednostkę.

Link

No cóż. To mimo wszystko smutna wiadomość, bo konkurencja to jednak zdrowa rzecz
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
Link nie bangla :roll:
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Link nie działa, niestety...
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Zdążyłem tylko zdjęcie zrzucić:





:lol: Sorki, za głupi żart, ale tak mi się skojarzyło, a co jakiś czas pojawiają się opinie, że któryś z systemów nie wytrzyma konkurencji i upadnie :-)
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Ech szkoda... Juz myslałem że dokonałemjedynie słusznego wyboru ;-)
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
bleee... dałem się nabić... w skarpety :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
co do skarpety to skojarzyło mysię z podpisem mojego brat pod jednym zdjęciem syna jego a mojego chrześniaka: http://malyjas.blogspot.com/ - zdjęcie trzecie od góry o tytule "stopa" :mrgreen:



(a jak Wam się podoba zdjęcie "Torcik"?? ... bom ja robił 8-) .... tyle, że bracinowym sonym alfom :roll: .. )
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
a jak Wam się podoba zdjęcie "Torcik"??


Spokens, klassik, fajne swiatlo, balans bieli do poprawki :-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
obróbka to już działka brata 8-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
(a jak Wam się podoba zdjęcie "Torcik"?? ... bom ja robił

Michu powiedział, że mogłeś wysłać to na konkurs o torbę :-D
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
aa dziękować Michowi :mrgreen: .. jednakowoż jeśli mnie pamięć nie myli zdjęcie nie było wykonane na PPD :roll: a tylko w tej kategorii mogłem ewentualnie wystartować .. jednakowoż jako organizator wydało mi się zasadne, aby nie startować w ogóle :roll:

[ Dodano: 2007-12-29, 17:11 ]
alkos napisał/a:
balans bieli do poprawki

ale wiesz - to sony ... jakbym robił pentaksem nie trzebaby był :-P ;-) 8-) ... noo i jakby troche prawą stronę uciąć :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach