dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Spoznilem sie....


....jakies 15 sekund:
http://www.allegro.pl/ite...nica_hexar.html

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ide sie pochlastac...

[ Dodano: 2008-01-01, 23:28 ]
Nie moge tego zniesc, gdzie jest wodka!!! :evil:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
O JA CIE..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
I wydaje mi się na dodatek, że przegrałeś z jakimś komisem, który ostatnio równo obraca sprzętem foto na Allegro - i jak dobrze pójdzie, pewnie zarobi na tym niebawem jakieś 1200 PLN...

Ja chyba na następnej aukcji, jaką wystawię, umieszczę adnotację, że sprzedaję tylko pentaksiarzom, a nie żadnym foto-komisom, bo żal się robi sprzętu trochę.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Samp, plizzz nie dobijaj mnie :cry:
jak tylko to zobaczylem, to natychmiast kliknalem link i chcialem wciskac "kup teraz"........., ale bylo juz po japcach. tak sobie mysle, ze to moglobyc nawet mniej niz 15 sekund :-(

Nie dalej jak dwa dni temu zastanawialem sie czy to moje przegladanie Allegro ma jakis sens, bo przez kilka miesiecy nie zauwazylem zadnej okazji ktora bylbym sklonny wykorzystac.................

Prosty wniosek jest taki, ze mniej przed kompem siedziec, a wiecej zdjec robic... poki czlowiek mlody i zdrowy......

chyba bredze bom pijany... hic! :oops:
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
no nie -taaaka cena , faktycznie nic tylko się upić :-(
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dan, ty cholero po coś to pokazał :evil: od dwóch miechów próbuję kupić tego Hexara na ebay i ceny nie zachęcają. Cholera jasna :evil:
A z drugiej strony to ten co kupił ma sporego farta :-D Szkoda tylko że to komis a nie ktos kto z radością będzie tego sprzętu używał :-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach