mklnet  Dołączył: 20 Kwi 2006
Alicja
Witam,
Dziś, 13 minut po trzynastej, pewna mała kobietka zdecydowała się pojawić na tym świecie... I w moim życiu. Mam w końcu modelkę dla siebie... I starych, zapleśniałych K-szkiełek. Mam córkę...
Oczy mi się, cholerka, pocą...
Tym z Was, którzy to przeżyli, nie ma co tłumaczyć... A reszcie? Warto. Po prostu warto. Być ojcem.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
noooo to gratulki :)))))

[ Dodano: 2006-10-15, 23:17 ]
to tylko zycze ci co by dala spac....szybko odzwyczila sie od smoka a potem spala sama i nie darla sie ze chce mleka/kakao w nocy :evil: :mrgreen:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Re: Alicja
mklnet napisał/a:
Witam,
Dziś, 13 minut po trzynastej, pewna mała kobietka zdecydowała się pojawić na tym świecie... I w moim życiu. Mam w końcu modelkę dla siebie... I starych, zapleśniałych K-szkiełek. Mam córkę...
Oczy mi się, cholerka, pocą...
Tym z Was, którzy to przeżyli, nie ma co tłumaczyć... A reszcie? Warto. Po prostu warto. Być ojcem.

oj,zapowiada się sporo *słodkich* zdjęć?:)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
:mrgreen: no to ogromne gratulacje :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
GRATULUJĘ,
nie mam doświadczenia w dziedzinie ojcostwa, ale myślę, że nawet takie minusy jak:
Fafniak napisał/a:
to tylko zycze ci co by dala spac....szybko odzwyczila się od smoka a potem spala sama i nie darla się ze chce mleka/kakao w nocy

nie są w stanie przysłonić plusów jakie daje radość z potomka!
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wielkie gratulacje dla Ciebie i małżonki :)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Gratuluję :-) i trochę zazdroszczę. Bo mam syna, ale ojcowie (podobno) najbardziej kochają córeczki, a matki synów.
 

gorky  Dołączył: 24 Kwi 2006
Gratulacje!
i radosc - ze cala, zdrowa i w ogole...
Powodzenia :)
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
mklnet napisał/a:
Mam córkę...
Oczy mi się, cholerka, pocą...

a miałeś to szczęście i przeciąłeś pępowinę? mnie (jak i pozostałych ojców) wygonili ze szpitala, taki mieli obrót tej nocy, ponad 20-tka przyszła na świat z moją córką ... jedno za drugim... aż wolnych łóżek nie było...

ps. z mojej strony możesz ściągnąć licznik, typu >>od dnia xyz minęło ?dni, ?minut, ?sekund... tak zrobiłem Malwinie :-) jak będziesz mieć z tym kłopoty, to daj znać...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Stary - gratulacje dla małżonki i dumnego ojca. Radości z pociechy i zdrowia dla dziewczyn.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Gratuluje :)
Moj bobas ma juz prawie trzy miesiace... Jak na razie ojcostwo jarzy mi sie jako pasmo sukcesow i osiagniec (oczywiscie brzdaca nie moich).. pierwszy usmiech, pierwsze dzwieki, pierwsze trafienie raczka do buzi, pierwsze podniesienie glowy z pozycji na brzuszku... i tak dalej i tak dalej.. zycze ci przynajmniej tyle radosci z dzidzi, co sam zaznalem przez te trzy miesiace ale przede wszystkim zycze ci aby tej radosci nie przyslanialy zadne problemy zdrowotne ... Aparat w dlon i czekamy na fotki z serii Alicja w krainie czarow :)
Pozdrawiam
Grzesiek
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
I ja gratuluję.
Swoje wrażenia pamiętam już trochę mgliście (obecnie córka 28, syn 31 lat, a jeszcze nie zdziadziałem)
Życzę zdrowia paniom.
 

mklnet  Dołączył: 20 Kwi 2006
eR napisał/a:

a miałeś to szczęście i przeciąłeś pępowinę? mnie (jak i pozostałych ojców) wygonili ze szpitala

Nie miałem odwagi stanąć z tamtej strony. Wogóle to nie planowałem uczestniczyć w tej ostatecznej fazie porodu, ale jak to wszystko się zaczęło i położne znalazły dla mnie jakąś robotę, to znika całe zażenowanie... I tak zostałem do końca, widziałem pojawiące się dziecko i nie żałuję.
Ze swej strony, może nie na miejscu - tu, na tym forum, ale ... Serdecznie dziękuję całemu personelowi Instytutu Matki i Dziecka szpitala na Woli, za tę ludzką, cieplą atmosferę, która naprawdę była niezwykle pomocna w tych szczególnych chwilach.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mklnet napisał/a:
Nie miałem odwagi stanąć z tamtej strony
- a aj w ostatecznej chwili chcialem (choc przedtem sie bronilem ze nie) ale wlasnie kobitki nie daly mi wejsc :evil:

mklnet napisał/a:
. Serdecznie dziękuję całemu personelowi Instytutu Matki i Dziecka szpitala na Woli, za tę ludzką, cieplą atmosferę, która naprawdę była niezwykle pomocna w tych szczególnych chwilach.

czasem zdarza sie ze personel jest normalny....
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Gratuluję również!!

Ja niedługo będę miał ćwierć wieku doświadczeń z córą, ale te pierwsze chwile (dni, miesiące, lata...) są naj..!!
 
sp7foy  Dołączył: 31 Lip 2006
Re: Alicja
mklnet napisał/a:
A reszcie? Warto. Po prostu warto. Być ojcem.


Nie przekonałeś mnie ;)
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
Przyłączam się do życzeń.
Wszystkiego najlepszego Rodzince ;)


sp7foy, warto, warto, choć czasem wymagające
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Również dołączam się do gratulacji.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
A ja zycze Ci takiej radosci z corki, jaka ja mam (24 lata). Przynajmniej bedziesz mial komu przekazac plesniawki :mrgreen: Gratuluje :mrgreen: :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB., 24 lata powiadasz ... hmmm ... rocznik 82 moze przypadkiem ? :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach