Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
zorzyk napisał/a:
To już wiadomo, kto wykupuje te wszystkie gwiazdki
Ja na razie osiągnąłem zaledwie poziom SMC-A, na posiadaniu gwiazdek nie zależy mi aż tak bardzo. Lepiej mieć siostrę z Pentaksem i SMC-A w swojej stajni, niż DA* na własność i rodzeństwo z Nikonem.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
Lepiej mieć siostrę z Pentaksem i SMC-A w swojej stajni
:mrgreen: :lol:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Kytutr, pięknie napisane
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Dzięki chłopaki. Po prostu przypomniałem sobie stare przysłowie harleyowców :-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nusydnas napisał/a:
mówię wszystkim nieśmiałe "cześć"


Czolem:-)

Cytat
może z czasem odważę się na więcej ;)


:shock: Zabrzmialo obiecujaco :lol:

Zdaje sie, ze na V Polish Pentax Day nie bedziesz miala daleko to i troche facjat oblookasz:-)

Pzdr
Spinner
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Spinner napisał/a:
troche facjat oblookasz:-)
co niekoniecznie musi być doznaniem estetycznym
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
...za to psychicznym :evilsmile:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
psychicznym
urazem może się skończyć :mrgreen:
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
Witam wszystkich serdecznie!
Przeglądałem to forum z uwagą nie raz, a teraz jako pełno prawny użytkownik mam nadzieję się trochę udzielać tutaj. Dlaczego pełno prawny? Ponieważ dosłownie godzinę temu zostałem posiadaczem fajnego Pentaksa k1000 :) narazie body ale myśle że to za jakiś czas się zmieni :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Witaj bix. O Pentaxie K1000 to ja mam jakieś napisy na koszulce ;-)
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
Dlatego pewnie ładna jest :)
 

Nusydnas  Dołączyła: 21 Sty 2008
co do rozciągania rodzinnej fotograficznej ofensywy na forumowym froncie, uwaga, został nam jeszcze młodszy braciszek ;)
a swoją kasetkę mam od piątku - szalona wyprzedaż w MM ;) (o której dowiedziałam się pośrednio z forum)
... uwaga metateoretyczna - mam spontaniczną skłonność do aliteracji, to się dzieje nieświadomie więc nie poprawiajcie mnie! ;)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nusydnas napisał/a:
nie poprawiajcie mnie

No problem (chociazby za avatar :oops: ) ;-)
 

Asmod  Dołączył: 28 Sty 2008
To i ja się przywitam!

Może kilka słów o mnie: forum czytam od jakiegos czasu, fotografią "param" się jednak od wielu, wielu, wielu ....lat. Pierwsza była Simena8 (zacinała się franca, ale byłem wytrwały), później Zenit, Praktica BX20 no i skok jakościowy w Minoltę Dynax 7xi, 700si i w końcu 7. Jak widać cały czas jestem wierny analogowi. Myślę że powoli czas na cyfrę (...nie, nie z analogiem się jeszcze nie rozstaję). Kto wie może będzie to Pentax :roll:

Tymczasem pozdrawiam,

Edward vel Asmod
 

Borys  Dołączył: 10 Sty 2008
Nusydnas napisał/a:
uwaga metateoretyczna - mam spontaniczną skłonność do aliteracji, to się dzieje nieświadomie więc nie poprawiajcie mnie! ;)

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch
uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao
solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom
mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to
sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, ze
nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu. ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Witam

Aby dopełnić formalności, chciałbym się przedstawić w tym wątku.
Na forum zaglądałem od jakiegoś czasu gościnnie, natomiast teraz postanowiłem się zarejestrować.
Od wczoraj jestem posiadaczem kitowego k10d, no i zaczynam go poznawać + już mnie kusi na jakiś tele, ale póki co spróbuję chyba zaadoptować stare tele na m24 które gdzieś się wala po szafkach :)

Dzięki lekturze tego forum właściwie zdecydowałem się na kupno takiego aparatu - tzn miałem na oku Ol E-510 w double kicie, i właściwie byłem zdecydowany, ale po lekturze forum i dcpreview postanowiłem przespacerowac sie do mm w ktorym mieli oba aparaty (k10d i e-510). Wlasciwie bylem zdecydowany juz po kilkunastu sekundach - spojrzenie w wizjer obu aparatow, i juz wlasciwie wiedzialem - dalsze zapoznanie sie z obu konstrukcjami tylko mnie utwierdzilo w tym, ze k10d bedzie lepszym wyborem (mimo tego ze relatywnie jest drozszy - kit vs double kit).
No ale brak tele jakos przeboleje, ale przed wakacjami pewnie i tak zakupie jakas Sigme tele zeby miec wszystko w komplecie.

Teraz pozostaje mi tylko korzystac z aparatu i rozwijac sie, rozwijac :)
 

meery  Dołączyła: 31 Sty 2008
Witajcie :-) Jestem marysia i mam wyłączność na wycinanie fantazyjnych wzorów na glowie zacnej forumowiczki izy (to ta z najlepszą fryzurą)
Jestem tez szczęsliwą posiadaczką zenita , który nie może już znieść piasku , kory w nim zalega ...Jeśli ktoś iwe jak się go pozbyć to help
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Witaj meery :!:
Baaardzo się cieszymy, że jesteś wśród nas :-B Hmm, czemu nie ma opcji wina? Własnej roboty...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon, :-B na początek... i co tu gadać - jest specjalne miejsce na to, to pokazuj zdjęcia :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
meery napisał/a:
jak się go pozbyć to
Zenita? :-P Dorobić trzonek i używać jako młotka. :mrgreen: Na serio- to czyszczenie z rozbiórką będzie droższe chyba od Zenita z Allegro.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach