karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  Który lepszy optycznie K50/1.4 czy FA50/1.4 ?
Pomijam fakt że cena pierwszego to 300pln, a FA 700pln. Jakie macie wrażenia odnośnie obu szkieł?
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
różnice optyczne dla przeciętnego pstrykacza nie będą za duże. za to jakość wykonania i komfort obsługi juz będa zauważalne. ponadto jest jeszcze kwestia dostępności. K ciężko trafić a w tej cenie, którą wymieniłes juz bardzo ciężko
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Przez pierwsze pare tygodni na pewno bedziesz mial problemy z trafieniem w pkt. przy przyslonie 1,4 dla wersji K. Fakt wersja z AF jest czasem wygodniejsza ale jak Gringo powiedzial nie niesie to ze soba tak dobrego wykonania jakie oferuje wersja K. Jesli chodzi o optyke to sam nie wiem czy jest zauwazalna jaka kolwiek roznica.
 

MORKO  Dołączył: 25 Mar 2007
pewnie jedyna różnica w optyce to powłoki SMC - przez te 30 lat to trochę chyba technologia poszła naprzód(czy jak to się mówi...)
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
spotkałem się z niższą oceną K, ale nie wiem dlaczego. Jakbym miał okazję kupić w tej cenie to... no no pewnie bym kupił, a za resztę kolejne solidne K, bo po pierwszym szkle z tej serii rozkochałem się ;-)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
MORKO napisał/a:
powłoki SMC - przez te 30 lat to trochę chyba technologia poszła naprzód

no wlasnie nie - powloki sa praktycznie te same 8-) Dodali dodatkowe, ghostless i SP ale FA50 ich nie ma.
 

Diamond32  Dołączył: 20 Sie 2007
A jakość wykonania serii K i M :?: która lepsza i czy mają identyczne powłoki :?:
Pozdrawiam
 

Artooro  Dołączył: 11 Sty 2007
MORKO napisał/a:
pewnie jedyna różnica w optyce to powłoki SMC - przez te 30 lat to trochę chyba technologia poszła naprzód(czy jak to się mówi...)


w innych dziedzinach te 30 latek to byl skok technologiczny tu nie wymyslono nic rewolucyjnego
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
MORKO napisał/a:
powłoki SMC - przez te 30 lat to trochę chyba technologia poszła naprzód

no wlasnie nie - powloki sa praktycznie te same 8-) Dodali dodatkowe, ghostless i SP ale FA50 ich nie ma.

Mam oba ale nie porownywalem jeszcze powlok. K jest zdecydowanie lepiej wykonane, ale bez stykow itd. Co kto lubi, dobrze miec oba.... :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach