diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
  znikna mi program
dla mnie czary.
mialem zoner photo studio 8 wersja z fotopolis...
dzisiaj klikam na ikonke a tu "brak skotu. system windows wyszukuje bla bla bla...
co jest ku... mysle i wchodze do folderu z programem... a tam o zgrozo pusto :shock: :evil:
no i gdzie mi sie podzial :?: :evil:
jak daje dodaj usun programy to jest jak byk :!: i nawet zajmuje jakies 90MB

help :-?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Odinstaluj (jak się da odinstalować) i zainstaluj ponownie. I obserwuj, kiedy znowu zniknie. Może coś ciekawego zauważysz.
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Czasami na Pulpicie dzieja sie cyrki gdy na dysku pojawiaja sie bledy zwiazane z naglym resetem. Uruchom scandisk lub chkdsk. Potem wejdz do katalogu w ktorym jest zainstalowany i uruchom program z exe-ka. Jesli nie wiesz do jakiego katalogu - kliknij na ikonie na pulpicie prawym przyciskiem i sprawdz Wlasciwosci dla tego skrotu. A potem Moj Komputer, itd... sprawdzisz przy okazji, czy jeszcze istnieje ten folder :mrgreen:
A najlepiej jakims menagerem tam zajrzec - typu Alt Commander czy Windows Commander (www.dobreprogramy.pl i SZUKAJ) :mrgreen:
Jesli okaze sie, ze skrot jest popsuty - usun stary skrot i utworz nowy skrot do pliku exe ktory to uruchamia.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
zorzyk, nie mam instalki... skasowalem...
Tok'Ra, folder zoner w program files jest pusty
jedyny slad tego programu jest jak wchodze w usun programy to on tam jest... ale co z tego jak z tego poziomu sie nie da uruchomic? chyba...?
skanowalem trzema antywirusami - nic nie mam scandisk tez skanowal i nic
wyczerpaly mi sie pomysly...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
diplodok napisał/a:
nie mam instalki... skasowalem...

Numer seryjny masz to możesz ponownie pobrać i zainstalować
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
plwk, no wlasnie ...a skad go wzic ten numer seryjny?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ten kto sie zarejestrował na fotopolis w określonym terminie mógł zarejestrować program i dostał numer seryjny.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
no wiem tylko nie mam tego maila z fotopolis...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z fotopolis dostawało się link na stronę zonera, gdzie się trzeba było zarejestrować no ale skoro nie miałeś numeru to po prostu skończył się okres używania a program, jak widać, miał wbudowaną autodestrukcję po okresie próbnym.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
plwk, aktywowalem kodem ktory dawal wieczyste uzywanie - po prostu skasowalem te maile...
napisze maila do zonera moze podadza mi kod jeszcze raz..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach