fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Problem
Okazuje się że ta konkretna / patrz link u dołu / strona jest inaczej widziana przez przeglądarki Operę i Inernet Explorera a inaczej przez Mozillę. Zdjęcia Astro, które tu umieściłem są widziane przez Mozillę ale nie przez Internet Explorera i Operę. Dotyczy to również niektórych zdjęć innych forumowiczów. Dlaczego tak jest?

Link do tej strony z problemem

http://manufactura.home.p...p?p=20579#20579


Pozdrawiam . Sławek
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
U mnie wszystko gra i burczy, niezależnie od przeglądarki - na 99% nie widzisz załączników, bo nie jesteś zalogowany.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Mimo wszystko coś nie gra, bo mimo nie zalogowania część zdjęć jednak jest widoczna a inne nie. W takim razie w czym różnica?
Pozdrawiam . Sławek
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
U mnie wszystko gra i burczy, niezależnie od przeglądarki - na 99% nie widzisz załączników, bo nie jesteś zalogowany.


potwierdzam.
 

Kcysiu  Dołączył: 13 Paź 2006
U mnie tez wszystko oki i Mozilla FF 2.0 otwiera ta stronke i sexplorer.

Moze w IE masz usatwione blokowanie wyswietlania obrazkow. Sprobuj przywrocic ustawienia domyslne. Robi sie to w ustawieniach interentowcy, zakladka zabezpieczenia i zaawansowane.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Sprawa się wyjaśnila. Dałem znajomym linki do strony forum ze zdjęcimi. Zdjęcia nie były widoczne bo nie logowali się na forum.
Teraz częściowo jet jasne, aczkolwiek niektóre zdjęcia innych forumowiczów byly widoczne bez logowania, czego nie rozumiem .
Pozdrawiam Sławek
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Sławku, jeśli zdjęcia są pokazywane z innego serwera, za pomocą znaczników [IMG] - to chyba pokażą się zawsze, nawet osobom niezalogowanym, a zdjęcia umieszczane jako załączniki - nie.
 

fotopentax  Dołączył: 05 Wrz 2006
Dzięki za wyjaśnienie, w takim razie idę do filatelisty po klaser ze znacznikami IMG
Pozdrawiam . Sławek
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Patrz tylko, żeby bez kancer były. :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach