PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty
Jak sie usuwa wlasne posty?
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
jest taki przyciszczek w prawym gornym (chyba no mi sie zawsze lewo z prawo myli) i jest napisane "del". klikasz i po poscie;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jeśli jeszcze nikt nie odpowiedział. Bo inaczej - to se ne da, bez ingerenecji moderatora.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
To poprosze moderatora o skasowanie posta "projekt Pentax body". Z gory dziekuje.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wedle życzenia - skasowałem Twoje posty (już zresztą przez Ciebie wyedytowane). Głupio to teraz wygląda, bo są posty z Twoimi cytatami, ale niech będzie. Posta rozpoczynającego wątek nie wywalałem, bo się bałem, że cały wątek w kosmos może polecieć - a tego nie chcę.

Pomijam już fakt, że w ogóle nie rozumiem, skąd to całe zamieszanie...
Acha - nie będzie następnego razu, tzn. nie mam zamiaru siedzieć i klikać "usuń" w czyjeś posty tylko dlatego, że się one autorowi przestały podobać.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mnie sie nie przestaly podobac, tylko ja nie lubie, jak ludzie zaczynaja glupoty pisac. Ja pisze powaznie o projekcie, a tu widze teksty kpiace na temat mojego projektu. Wiec ja juz nie bede wychylal sie z takimi tekstami, za co bardzo przepraszam moderatora, za robote. Dziekuje jeszcze raz. Coz, nagroda miala byc, jako niespodzianka, bo stac mnie na to, zeby kupic komus w prezencie jakies body spotmatic, ale widze, ze nie warto. Ja w Japonii, zostaje na baardzo dlugo, bo zenie sie z japonka, wiec kontakt bede mial staly z nowosciami. Ale czy ktos to doceni, ze moge pomoc w roznych informacjach, czy ewentualnie przetlumaczy moja przyszla zona, japonskie teksty? Chyba nie.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB., - przestan....nie przyzwyczailes sie ze tu od groma jest kpiacych i czasem wrecz durnych "komentow".....?Stan obok i zacznij smiac sie z tego...a swoja droga to musze poczytac ten watek....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotrB. - Kolega Fafniak ma rację. Przecież nawet Mona Lisa ma szyderczy uśmiech - taki już człowiek jest. Docinki, które miałem okazję przeczytać odnośnie projektu Twojego autorstwa (tzn. wykorzystanego oprpgramowania i przycisków) są zapewne spowodowane dużą dawką humorystyki. która jest jedną z cech tego forum. Zauważ, że każdy wątek ma OTy, które są czasem debilne, ale nadają pewien charakter prowadzonych w ten sposób rozmów. Myślę, że MY - forumowicze chcemy jakoś oderwac się od rzeczywistości, która niestety nie zawsze jest wesoła i stąd absurdalne wypowiedzi/docinki. Jeśli poczułeś się dotknięty w imieniu swoim (ale mam nadzieję, że wszyscy się pod tym podpiszą) PRZEPRASZAM(y).

P.S. Twoja inicjatywa jest bardzo cenna i oczywiście nie powinno się krytykować zbyt uszczypliwie (a jedynie konstruktywnie) projektu, zwłaszcza, że nie każdy takowy przysłał. Moim zdaniem miałeś prawo poczuć się źle, ale mam także nadziję, że już Ci przeszło. Proponuję Twoje zdrowie :-B .
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wiesz co Tref, masz racje. Chyba bede musial tez to robic :mrgreen: Twoje zdrowie :-B Mam u Ciebie dlug wdziecznosci. Jak bedziesz cos potrzebowal, to wal na priva. Akurat ktos bedzie jechal do Polski, wiec moze cos przywiezc. Z jakiego jestes miasta?
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Ufff!

Cieszę się, że się tak skończyło. I mam nadzieję, że się to nie powtórzy.

Piotr, musisz zawitać na jakiś plener. Po nim zupełnie inaczej się czyta forum.

Wiem, że to nie jest proste.....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach