Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
"Osobisty autoportret własny"
Z uwagi na totalny marazm, który zagościł na naszym forum objawiający się nabijaniem bezproduktywnych postów o szumach Kadyszki i ergonimii Kasetki postanowiłem ogłosić konkurs na autoportret. Dodatkowo dzięki temu w pewien sposób zyskamy możliwość poznania swych jakże tajemniczych fizjonomii.
Regulamin:
1. W konkursie powinny wziąć osoby, które tego chcą.
2. Zdjęcie można wykonać czymkolwiek - nawet serkiem topionym.
3. Fota powinna oddawać charakter autora, dodatkowo musi ona być rozpoznawalna na zdjęciu przez osoby postronne i nie może to być obecny/były avatar.
4. Zdjęcie należy umieścić na serwerze zewnętrznym (np typu fotosik.pl, imageshack.us lub innym) i tu umieścić link.
5. Konkurs trwa dwa tygodnie, by dać szansę kliszowcom (w przypadku próśb, gróźb i lamentów przedłużę o kolejny tydzień) i kończy się w Mikołajki 6 grudnia.
6. Przewidziana nagroda za zajęcia pierwszego miejsca to aparat Lubitel 166 wraz z kilkoma filmami do niego - opis na dole postu.
7. W skład trójosobowej komisji weryfikacyjno-orzekającej wchodzą: Michu, BardzoWrednaOsobaZNajwiększąIlościąPostów oraz piszący te słowa.
8. Kryterium oceny stanowić będzie kreatywność w przedstawieniu własnej osoby. Jakość techniczna schodzi na plan dalszy. Niewskazane jest poważne podejście do zagadnienia.
9. Nawet jeśli nie będzie mi się zdjęcie podobało, ale większość z Was zadecyduje, że powinna wygrać fota Bronisława Cieślaka - uszanuję to.





Nagroda.
Nagroda jest jedna. I dla odmiany, za pierwsze miejsce. Jest nią aparat Lubitel 166 wraz z 6 filmami do niego.
Opis aparatu:
Czołowa myśl techniczna kultowych zakładów Lomo. W pełni profesjonalny aparat średnio formatowy w doskonałym stanie - jak widać na zdjęciach. Aparat ów to wymarzony sprzęt dla osób chcących zająć się fotografią średnioformatową. Uwierzcie mi - po wystrzelaniu pierwszej rolki wyleczycie się z tego hobby (z pozostałych pięciu klisz będzie można zrobić łańcuch na choinkę lub okleić nimi kawałek wanny). Aparat jest jak najbardziej sprawny, czasy trzymają, żadnych wad ukrytych, może poza tym, że nie ma metalowej ramki służacej do zmiany formatu z 6x6 na 6x4.5 (to długa historia - w skrócie: zaj..ał mi ją Piaskowy Dziadek kilkanaście lat temu, by zrobić z niej sanki dla dzieci w Bangladeszu).
Aparat całkowicie manulany, działa bezawaryjnie, bez zasilania. Optyka: Wbetonowany obiektyw T-22 75/4,5 (oczywiście bagnet PK).
Filmy:
Kodak VPS ISO 160 - 2 sztuki
Kodak EPL ISO 400 - 2 sztuki
Ilford HP 5+ - 1 sztuka
Velvia -1 sztuka.
Wszystkie filmy są oczywiście w mniejszym lub większym stopniu przeterminowane, dzięki czemu osiągają pełną kompatybilność z aparatem. Dodam tylko, że przez cały czas były trzymane w lodówce. Zamkniętej!

Nagrodę wysyłam na swój koszt na terenie Polski. Osoby przebywające poza granicami proszone są o pogodzenie się z rodziną w kraju. Uwaga! Filmy wysyłam bez lodówki.

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: "Osobisty autoportret własny"
Michu napisał/a:
musi ona być rozpoznawalna na zdjęciu przez osoby postronne

czy jeśli można daną osobę poznać po pryszczach na tyłku, to twarzy nie trzeba pokazywać?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Masz specyficzne pojęcie słowa portret. Ale skoro uważasz, że to Twoja najbardziej charakterystyczna cząść ciała, znana wszystkim w okolicy - czemu nie...
 

Canin  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nigdzie nie pisze że ma to być autoportret - czy może być to mój portret?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty, Canin, a przeczytałeś tytuł posta?
Ofkors ilość prac jest nieograniczona
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Czy obecnosc (w tle, w objeciach itd.) zgrabnych modelek zwieksza jakos szanse na wygrana?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Pewnie. Możesz przysłać całą serię. Potem pomyślimy o nakręceniu filmu z niemieckim dubbingiem.

[ Dodano: 2006-11-22, 19:52 ]
No sorry chłopaki - jak na razie całkowite rozminięcie się z regulaminem. Ale to akurat mnie nie dziwi na tym forum. Ba! Jest nawet chwalebne. Tylko że w ten sposób nagroda poleci do fabryki sznurowadeł "Befaszczot" w Bielsku Białej.

[ Dodano: 2006-11-22, 19:54 ]
Hmmm... Czyżby ktoś tutaj wyrżnął jakieś posty?
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Hmmm... Czyżby ktoś tutaj wyrżnął jakieś posty?

patrz pan, a mógł zabić... znaczy mógł wyciąć co trzeba z regulaminu ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
:-) niedoczytalem, faux pas wystawilem, upomniano, eksterminowalem co niezgodne... ot, worklow jak workflow :-D

 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie - no pięknie Alkos... A możesz zaczarować, by było w poście widać obrazek? Wiesz, zależy mi na tym, by stworzyć galerię jak w "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" i by każdy po wejściu do tego wątku mógł zobaczyć jaka piękna jest drużyna K.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu, Pomysł zaiste przedniej marki tylko jak to bywa na naszym forum zaraz wszystko rozpłynie się w totalnym OT (wliczając ten post ofkors), moja propozycja
1. Stwórz nowy moderowany topic w którym umieszczane będą tylko zdjęcia, każdego posta bez zdjęć usunąć, a dyskusja niech toczy się w tym wątku albo
2. Wyciachać wszystkie posty z tego topica nie zawierające zdjęć, a całą dyskusję przenieść do nowego wątku, wątka czy jak to tma się pisze.
P.S. Pytanie w temacie czy można wstawiać stare fotki czy muszą być nowo trzaśnięte?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ok, za Micha utworzylem nowy, przyklejony post - zapraszam uczestników wlasnie tam :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO - dzięki Alkos.
Tomecki. Wolałbym nowe fotki. Wiesz - mając 18 lat też wyglądałem inaczej niż obecnie. Chodzi mi tylko o to, by nie były to zdjęcia z przedszkola, pierwszej komunii etc. Po prostu pokazujące obecny stan zmęczenia życiem.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
dlaceko tyko do sustego gludnia? ja na psykłat nie zdonze sropić ałtopoltletu

mam caly cas ustafione poklentło kolekty eksposycji na minus 5 i nie da sie teko sa cholere smienić...

upsejmje prose o wydluzenie max telminu konkulsu
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Primo, a żadnych znajomych z telefonem komórkowym nie masz? 6 grudzień to taki symboliczny Mikołaj i właśnie wówczas chciałbym posłać paczkę.
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Z uwagi na totalny marazm,

Michu a nie pomyślałeśo tym, że stan ten był wypadkową Twojej dokuczliwej nieobecności w czasie kiedy to dyskusja o szumach rozpaliła nasze umysły!!!!!, a brak Twojego OT groził lada moment odkupieniem przez Alka istaD od fafniaka!!!!!! Więc proszę, nie staraj się więcej mydlić nam oczu wizją wspaniałej nagrody, ferią barw, blaskiem reflektorów, własnym spotem w youtube tylko wyjdź z cienia! ujawnij się!!!!
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Michu yghy z telefonami komulkofymi chocom wsyscy moi snajomi

cy moze choci ci o to apym zlobił ztjencie telefonem :cry:

wplafdzie mam k750i niby te 2 megapixele ale lobi ztjencia wontplifej jakości...


niefaszne.

S jednej stlony fajny konkuls wymyśliłeś. S dlugiej stlony skoda ze to konkuls z autopoltletami, bo to mozna byłoby wykozystać później...do przedstawienia się nofych uszytkowników zwłaszcza. <rotfl>

ja i tak nie wyglam głófnej naglody, ale pomyśle tloske i wzuce fotke... kiedyś... spóźnioną ;)))

Dobra juz nie pisze tak bo ktoś pomyśli że jakiś głupek jestem :P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Primo, mój drogi w regulaminie jak byk stoi, że jakośćtechniczna schodzi na plan dalszy. Liczy się pomysł, inwencja i kreatywność, czyli cechy charakterystyczne dla każdego dresiarza, nawet takiego z wadą wymowy.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
alkos wygrałeś
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
e tam ja jestem drobiazgowy i lubie porzadne zdjecia a z mojego tel jedna taka na tysiąc
:P

dresiarza? lol
jesli chodzi o mnie, to ja na przyklad w dresach to tylko po domu i a najdalej od domu to do piwnicy ;-)
chyba że ty Michu chcesz nam coś powiedzieć ;]

dobra już nic nie pisze bo robie za duzo szumu i tzw (uwaga!, tu obcepojęcie:) ZIGŁYWIDŁY

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach