sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
zenza napisał/a:
I pojawiły się na Allegro potem. :-o

A pewnie, zawsze w ten sposob mozna bylo obnizyc sobie cene zakupu D7D, tym bardziej, ze te szkla z reguly nie byly z mocowaniem Minolty :-)
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
kurcz,e sam kupiłbym aparat jesliby ktoś do niego dorzucił 300/2,8, najlepiej z mocowaniem KAF -body zawsze mozna potem opchnąć na allegro odzyskując sporo kasy. Sam obiektyw tyle kosztuje...
 
Grelu  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jak tylko skończyły się w FJ zaraz pojawiły się w fotobasi za 250.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Grelu napisał/a:
Jak tylko skończyły się w FJ zaraz pojawiły się w fotobasi za 250.


One sa z FJ - na 100% bo wlasnie ogladam jednego z nich :-P

Pzdr
Spinner
 
Grelu  Dołączył: 19 Kwi 2006
a na dowód tego mają gwarancję FJ ;)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Grelu napisał/a:
Jak tylko skończyły się w FJ zaraz pojawiły się w fotobasi za 250.

Czyli pewnie Fotobasia jak pisalem wczesniej kupila od nich hurtem po 100 zl :-P
 
jola  Dołączyła: 19 Kwi 2006
te tamrony mają roczną gwarancję producenta, poza tym przy przedpłacie na konto oni pokrywają koszty przesyłki, a przy płatności dla kuriera opłata wynosi 35pln :-)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
zrobilem przedplate wczoraj, a dzis dostalem potwierdzenie, ze wyslali - zatem czekam na kuriera z 28-200 :D
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Czym sie różnią, te dwa Tamrony (oczywiście oprócz ogniskowej)
70-300 i 75-300, czy tylko tym, że jeden ma lepszą skalę odwzorowania makro?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
kolorem ;]
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
ten 75-300 nie ma wewnetrznego ogniskowania a ten drugi ma stad roznica w skali odwzorowania - jeden ostrzy chyba 1,5 m a drugi z 49 cm o ile sie nie myle.

Wczoraj dostalem od basi tego tamrona 75-300 wszystko OK szkielko wydaje sie tez byc dobre ale walnolem tylko kilka fotek przez okno na testa szybko :lol:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
MKw napisał/a:
ten 75-300 nie ma wewnetrznego ogniskowania a ten drugi ma stad roznica w skali odwzorowania - jeden ostrzy chyba 1,5 m a drugi z 49 cm o ile się nie myle.

Oba nie maja ani wewnertznego ogniskowania ani wewnetrznego zoomu :-)

Cytat
Wczoraj dostalem od basi tego tamrona 75-300 wszystko OK szkielko wydaje się tez byc dobre ale walnolem tylko kilka fotek przez okno na testa szybko :lol:

W/g photozone.de, 75-300 jest nieco lepszy od 70-300, moze to kwestia kompromisu zwiazanego z funkcja "macro"?
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zgadzam się nie maja wenętrznego ogniskowania.
Mam tego tamrona 70-300 zakupiłem go tez w promocji jak była w styczniu w FJ. Podpinam go do swojego DS-a. No jak za takie pieniądze to nie ma co narzekac, ale wkurza mnie to ze jak przełączam na makro i robie np zolte kwiatuszki to tragedia. Zreszta juz pisałem o tym na forum. A reszta do zaakceptowania

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach