matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Jacek S, oczywiście, że tak. Bo ja to kurzu z matrycy w zasadzie nie usuwam - cyfrą zdjęć prawie nie robię. Ale jak się decyduję, to gruszka, patyczek, ściereczka, czasem izocośtam (ten taki płyn do czyszczenia).
 

Jacek S  Dołączył: 28 Kwi 2008
matb napisał/a:
gruszka, patyczek, ściereczka, czasem izocośtam (ten taki płyn do czyszczenia).


A to przepraszam, ja za leniwy jestem jednak ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jacek S napisał/a:
którzy używają czy nie używają

Jak na mój gust to efekty tego telepania matrycą są raczej mizerne, gruszka i patyczki znacznie skuteczniejsze.
 

Jacek S  Dołączył: 28 Kwi 2008
Zdano napisał/a:
gruszka i patyczki znacznie skuteczniejsze.


Nie miałem potrzeby próbować, może dlatego że używam
Zdano napisał/a:
telepania matrycą

;-)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
To, czy trzepaczka (ta ustawiana przy włączaniu) działa czy nie działa - na dobrą sprawę nie jest do sprawdzenia. Bo jak stwierdzić, że coś, co przyczepiło się do matrycy (gdy się jej nie używa) również przyczepiłoby się, gdyby się jej używało?

Raz miałem na matrycy paproch, co się trzymał bardzo solidnie - kilkukrotne trzepanie na przemian z użyciem gruchy dało radę rozwiązać problem.
 

Jacek S  Dołączył: 28 Kwi 2008
Samp napisał/a:
trzepanie na przemian z użyciem gruchy


Nie wiem czy o tym samym rozmawiamy :shock:

Ja tylko wiem, że zanim sprzedałem k100d to przez jakieś 3 miesiące użytkowania złapała parę paprochów. Dyszkę używam ponad rok i paprochów nie mam. Takie wnioski tylko wyciągam, że może nie mam paprochów bo działa trzepaczka - oczywiście włączona na stałe ;-)
PS. Może moje wnioski są zbyt szybko wyciągnięte, ale co tam, zawsze można pociągnąć temat tak dla poddzirżenia rosgawora ;-)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Jacek S napisał/a:
Samp napisał/a:
trzepanie na przemian z użyciem gruchy
Nie wiem czy o tym samym rozmawiamy

Ja tam lubie podmuchać w matrycę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach