zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
SilkyPix forum
Zaczęło działalność forum SilkyPix http://www.silkypixforum.com

Można wziąć udział w konkursie, który będzie ogłoszony, gdy liczba użytkowników forum przekroczy 300. Do wygrania bedzie oprogramowanie. Gdy liczba użytkowników przekroczy 1000 nagrodą w konkursie będzie lustrzanka cyfrowa Panasonic.

Cytat
SILKYPIX Photo Contest
We at Shortcut Software are pleased to announce that we will be running a Silkypix Photo Contest.

In May 2008 Shortcut launched a forum dedicated to SILKYPIX and so far the support and participation has been outstanding, thanks especially to our Moderators. To thank our forum members we are going to be giving away several prizes in a Photo Contest.

The contest will be launched and details to the contest will be released once the number of registered forum members reaches the 300 mark.

Sneak Peak at the Prizes:

1st: Silkypix Developer Studio 3.0 and Photo Studio 9 Pro
2nd: Silkypix Developer Studio 3.0
3rd: PhotoStudio 9 Pro
4th: PhotoStudio Home and Web Gallery
5th: PhotoStudio Express


Additionally, we want to make this forum a huge success and really give back to our users, so in addition to the above mentioned contest prizes we are also going to be giving away Brand New Panasonic DSLR!

The Panasonic camera contest will be launched once the forum reaches 1000 registered members.

Let's make this contest big so tell your friends about it! http://www.silkypixforum.com
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Zapisałem się :-) Obecnie jest 133 użytkowników.
Trzeba poczekać...
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Też się zarejestrowałem, świetny ten program, szkoda tylko, że w wersji free, praktycznie wszystkie opcje są nieaktywne. Trzeba zbierać kasę na oryginała.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Pioter napisał/a:
świetny ten program, szkoda tylko, że w wersji free, praktycznie wszystkie opcje są nieaktywne


Nie wiem jak sam silipix, ale przecież Pentax Photo Laboratory jest przez nich zrobiony (albo przynajmniej sygnowany). Ale ja rzadko go potrzebuję. No i za free do aparatu dodawany + updaty ze ze strony pentax'a.
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Niestety Pentaxa to mam tylko analoga :oops:
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Zrobili oni też Samsung RAW Converter.
Dostępny za free i legalnie dla posiadaczy GX-10 i GX-20....
Ja mam pecha bo mam tylko Samsung GX-1S a pef-y z nie są nie wspierane...
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Pioter napisał/a:
Niestety Pentaxa to mam tylko analoga :oops:


No to po co ci program, a jeśli już chcesz go mieć to ściągnij ze strony Pentax'a.
 

MORKO  Dołączył: 25 Mar 2007
dybon napisał/a:
przecież Pentax Photo Laboratory jest przez nich zrobiony

no ale funkcjonalność to jednak trochę nie ta, no i obsługa w SP "trochę" przyjemniejsza.
 
Staś  Dołączył: 15 Sty 2008
Czy jest w Polsce jakas firma która sprzedaje Silkypixa?
A może ktoś kupował go za granicą (przez net)- czy po zakupie dostaje się kod , a sam soft pobiera z www?
pozdr
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Staś napisał/a:
(przez net)- czy po zakupie dostaje się kod , a sam soft pobiera z www
W ogólnym przypadku tak się właśnie dzieje - czasem jest opcja wysyłki nośnika, ale za dodatkową opłatą. Akurat nie SP, ale różne drobniejsze programy kupuję w ten sposób przez internet.
 
Staś  Dołączył: 15 Sty 2008
No to kupuję go

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach