jungli
[Usunięty]
Kocham naszych kolorowych:)
Historyjka o forum Nikona, ktora po prostu rozwalila mnie na maxa...

Jakis czas temu przy okazyjnym zakupie Fuji S3 (nie bijcie:)) stwierdzilem, ze skoro na Pentaxie sa fajni ludzie, to moze i na Nikonie tez zawalcze, tym bardziej, ze szklarni zaczelo przybywac w zastraszajacym tempie, wiadomo system dla mas nie co to Pentax, zarzucilem wabia, niesmialo na gielde nikonowa, to co sie tam zaczelo dziac, do tej pory jest dla mnie jakims psycholodzikal trilerem:)

Wrzucam body S3, wiadomo mam duzy zapas:) kilka szkiel doslownie z 3szt, ok dzionek mija, gosc poczatkujacy wiec podejscie sceptyczne, cisza nic sie nie dzieje, nagle bam lawina rezerwujacych body, druga lawina nie watkowych atakuje na PW, ewenementem byl gosc, ktory w przeciagu 2h napisal 3 odpowiedzi pod soba, ze bierze dawaj namiar, oczywiscie by byc fair, wiadomo kolejka, tymczasem zero PW od kolejkowiczow przez najblizsze 24h? o co chodzi jakby? dumam... kolejne polowa rezygnuje bez zadnego halo cokolwiek, fajnie mysle, moze zle spali, zmeczeni abo co? Tymaczsem dalej atakuja nastepni na PW nie kolejkowicze, wiadomo rilax, robie swoje, zaostrzam kryteria zakupu daje mniej czasu watek chce skonczyc za 2 dni, stwierdzam, ze to jakies dziwne jest tu:)

wchodze ja Ci na forum N, a tam PW od kolorowego, ze usunal wszyskie ogloszenia, bo sprzeczne z regulaminem, bo to handel i ze takie tam, to trzeba z adminem i oplaty i pozwolenia, tak w ogole moze najpierw jakies zdjecia gosciu pokaz, moze jakies zaangazowanie w watki, poradz i takie tam, a o gieldzie pozniej pomysl.. zbaranialem tlumacze, ze mam troche tego i takie tam, ze nie prowadze firmy, ze na tym nie zarabiam, czesto wrecz trace, ze jestem ciekawy swiata, ze mam takie mozliwosci, normalnie jak do czlowieka, po prawdzie bo klamstwem sie brzydze i w 1 kolejnosci zamkneli by mnie do ciupy z racji wykonywanego zawodu, ze o co chodzi jakby co to jak ktos ma 3 szkla na sprzedaz to co tydzien po szt mozna? i w ogole...

Dostaje odpowiedz, zbladziles synu, nie brnij w polemike z kolorowym, bo i tak Ci skopiemy pomidory...

No to juz calkiem zbaranialem, nie moglem sie powstrzymac odpisalem, ze podobno komuny juz niet 20lat i deszcz dzis padal i zeby nie odpisywal, bo unosze sie honorem i sie wymeldowuje z forum N na zawsze, bo nie chce miec z takimi ludzmi do czynienia...

odpisal, tak jak zapowiedzialem nie czytalem tylko kosz, a ludzie dalej atakuja na PW co sie stalo, co to za jajca koles byly ogloszenia tera nie ma itp...

fajne jest forum nikona mowie wam,

DOBRZE, ZE TU JESTEM W DOMU

Dziekuje Wam kolorowi, ze jestescie tacy fajni, normalni, ze potraficie sie usmiechac, ze wiecie co wazne w zyciu, ze laczy nas pasja, dziekuje kochani.

jungli Pentax forever, kurcze szkoda, ze nie jestem graficiarzem bym se slogana na murze gdzies walnal, jedzie np taki Stacho albo Yalin widzi slogan i juz mordka sie usmiecha i zaciska piesc w gescie solidarnym:))))

hej :mrgreen:
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
jungli, rotfl.

:-B :-B :-B :-B

Dla naszych NORMALNYCH kolorowych (bezwzględnie wszystkich):
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B


jungli napisał/a:
jungli Pentax forever, kurcze szkoda, ze nie jestem graficiarzem bym se slogana na murze gdzies walnal, jedzie np taki Stacho albo Yalin widzi slogan i juz mordka sie usmiecha i zaciska piesc w gescie solidarnym:))))
LOL.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
a za ile taką S3jke chciałbyś puścić swoją drogą? :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
A powołali sie na konkretny punkt regulaminu?

Czy nie, bo nie? I nie próbuj dyskutować, bo ban?

A wiecie - ostatnio jakoś weszłam na pl.rec.foto [czego raczej nie robię regularnie] i weszłam do jakiegoś tematu [zabijcie, ale nie pomnę którego], gdzie ktoś się wypowiedział:
No to rzeczywiście jest problem. Na forum pentaksa nie traktują tego w ten sposób, ale oni w ogóle są dziwni ;-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
jungli, dopiero co pisałeś, że kolorowi to krawaciarze, bo Ci wywalili wątek. :-P
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
A który kolorowy tak Ci napisał? Podaj mi nick na PW, jeśli chcesz/możesz.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
mygosia napisał/a:
oni w ogóle są dziwni
Jak to w Pentaksie. :evilsmile: Nawet FF nie mają. :mrgreen:
 
forestowy
[Usunięty]
jungli, nie wiem co ty palisz ale dobre to jest 8-) Lubie te Twoje opowieści pisane w specyficzny sposób :-B :-B
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
fakt / tekst przedni...nie lubię czytać postów które nie są pisane na giełdzie mają więcej niż 10 linijek i nie są ozdabiane zdjęciami ale fajnie to opisałeś chłopie :mrgreen:
jungli napisał/a:
Dla naszych NORMALNYCH kolorowych (bezwzględnie wszystkich):

ja też stawiam :-B :-B :-B :-B ...zwłaszcza dla jarka dąbrowskiego i fafniaka za cierpliwość :mrgreen: :mrgreen:
Dada napisał/a:
Jak to w Pentaksie. :evilsmile: Nawet FF nie mają. :mrgreen:
mocny tekst mocny :mrgreen:
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
no ja się dołożę, że nawet na nas ktoś na nas nakrzyczał jak ze dwa razy się do siebie odezwaliśmy na jednym z tematów jungliego w sensie: "miodzik i jungli se pogadajcie gdzieś indziej! bo tu giełda jest! tu nie miejsce na to!!!" czy coś tam koło tego.. mi też uszy zwiędły jak to przeczytałem.. i to bardzo..
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
O, to się jedno wyjaśniło. Strasznie mnie (_._) piekła ostatnio, a ja głupi myślałem, że to od ostrych papryczek w pizzy.
 

magik  Dołączył: 16 Kwi 2008
jungli daje radę :mrgreen: a forum to wymiata... wszędzie ścigają za ot, że śmiecą w temacie, ale nawet jak nie ma takiego zamordyzmu to wszystko zdroworozsądkowo :-B :-B :-B dla modów / adminów / łoteve :-P
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
dodam, że właśnie dwóch panów z N delikatnie mi zasugerowało żebym jako drugi aparat to Canona sobie kupił.. Oj nie lubią tam pentaxiarzy oj nie lubią.. hehe :-D
Pewnie dlatego, że w swoim pierwszym poście tam umieszczonym napisałem że jestem zdeklarowanym pentaxiarzem :-D
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
miodzik napisał/a:
Oj nie lubią tam pentaxiarzy oj nie lubią.. hehe :-D
i chyba wiem, dlaczego :evilsmile:
Ci wszyscy świeżo upieczeni posiadacze D40... 8-)
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
miodzik napisał/a:
Pewnie dlatego, że w swoim pierwszym poście tam umieszczonym napisałem że jestem zdeklarowanym pentaxiarzem :-D

szacunek dla Ciebie :mrgreen: to w sumie coś jakbyś wpuścił kota do schroniska dla psów :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Anno napisał/a:
chyba wiem, dlaczego
Ci wszyscy świeżo upieczeni posiadacze D40...
Dooobree ! :mrgreen: :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
jungli napisał/a:
DOBRZE, ZE TU JESTEM W DOMU

Dziekuje Wam kolorowi, ze jestescie tacy fajni, normalni, ze potraficie sie usmiechac, ze wiecie co wazne w zyciu, ze laczy nas pasja, dziekuje kochani.
Za nieprawidłowy dział - 1 ostrzeżenie. ((to nie do HP, tylko do spraw klubowych sie nadaje!)

Za zbyt długi post, który z racji pokolorowania musiałem odczytać - 1 ostrzeżenie (jak piszesz do kolorowych, to czytam całość, a co :-) )

Za to, że czując się TU jak w DOMU szerzysz przyjazną atmosferę - ostrzeżenie.

Za to, że łamiesz regulamin pisząc wielkimi literami - ostrzeżenie.

Mam wymieniać dalej?
Albo po co, wyguglaj sobie :-P |hint: http://pentax.org.pl/faq.php |

Kurcze, ja też kocham to forum! :mrgreen:


Fajnie, że tu dużo spraw jest z dystansem traktowanych. Mam nadzieję, że nie zepsuje się ta cudowna atmosfera wraz z rozrostem forum. Bardzo mi na tym zależy, żeby PPL pozostał taki jakim jest dziś (bo niestety tego jakim był rok temu się już nie wróci)

[ Dodano: 2008-09-16, 21:27 ]
mygosia napisał/a:
Na forum pentaksa nie traktują tego w ten sposób, ale oni w ogóle są dziwni ;-)
hmm, czy jakaś inna społeczność ratuje reputację firmy kupując jej sprzęt... sprzed trzydziestu lat!, żeby tylko móc używać aparatów danej marki? No, ja tam się przed takim znienormalnieniem nie bronię, więc chyba normalny nie jestem :-P

[ Dodano: 2008-09-16, 21:28 ]
gajos007 napisał/a:
fakt / tekst przedni...nie lubię czytać postów które nie są pisane na giełdzie mają więcej niż 10 linijek i nie są ozdabiane zdjęciami ale fajnie to opisałeś chłopie :mrgreen:
no własnie, a gdzie zdjecia? Gdzie zrzuty ekranu? Gdzie wywiady? A miało być tak pięknie:-P
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
miodzik napisał/a:
Oj nie lubią tam pentaxiarzy oj nie lubią..

eee tam, ja od jakiegoś czasu się z nimi lokalnie 'koleguję" i jest spoko. Wkręcam się na ich plenery i nawet żadnego Pentaksa mi nie spalili.. A i u nich można normalnie zdjęcia pokazywać... :evilsmile: nie tak jak tu.
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Arti napisał/a:
A i u nich można normalnie zdjęcia pokazywać... :evilsmile: nie tak jak tu.
U nas trzeba w negatywie ... mi też to czasem przeszkadza :p.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Arti napisał/a:
eee tam, ja od jakiegoś czasu się z nimi lokalnie 'koleguję" i jest spoko

No to się teraz posypią "coming outy" :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach