cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Szukam fotografa.
25 października o 15.00 w USC w Karpaczu trzeba zrobić zdjęcia na ślubie. 25 minut pracy. Jakieś pieniądze z tego będą. Może ktoś ma ochotę? Sam był zrobił, ale brać ślub i robić zdjęcia to jakoś nie za bardzo.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pomóżcie diehardowi!
Facet na forum fotograficznym, na dodatek Pentaksa, szuka fotografa. :shock:

cinekk1, wszystkiego dobrego przed i po uroczystości. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto Ci pomoże, bo faktycznie
cinekk1 napisał/a:
brać ślub i robić zdjęcia

to strasznie męczące - za dużo biegania!


Wasze zdrowie :-B
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Raczej mało tu osób z Karpacza na forum znajdziesz ;-)
no i określ cenę konkretnie żeby ktoś się tym zainteresował bo za skrzynkę browaru :-B mało kto się podejmie temu zadaniu :roll:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Najbliżej to Zorzyk chyba ? :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
SiekaSS napisał/a:
bo za skrzynkę browaru :-B mało kto się podejmie temu zadaniu :roll:

dlaczego ?

ja bym robił, gdybym miał blisko do Karpacza :-)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Poszedlbym na to, gdybym mial blisko.
 

FotoPepe  Dołączył: 13 Kwi 2008
Nie możesz przełożyć ślubu na 28-29-go ? bo taak dopiero dotrę do Karpacza :roll:

:mrgreen:

P.S. - Czy na pewnoe wiesz co chcesz zrobić ?? :mrgreen:
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
cinekk1, gratulacje,choć puki możesz,to jeszcze przemyśl sprawę. :evilsmile: ;-)
Ja wziąłem ślub 12 lat temu,i od tamtej pory muszę sprzęty na P zamawiać do miejsca pracy,by nie tłumaczyć ciągle,że jest to mi bardziej potrzebne niż np. zasłony do okien. :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
MarWoj, no to fajnie nie masz. Ja właśnie Koleżance Małżonce obwieściłem, że chyba do tych wszystkich gruchotów leżących w szufladzie i walających się po domu potrzebuję jeszcze jeden aparat, bo inaczej będę nieszczęśliwy. I Koleżanka Małżonka przyjęła to ze zrozumieniem, może dlatego, że nie powiedziałem, ile będzie mnie to kosztować :evilsmile: No, ale skoro zdecydowała, że z remontem mieszkania poczekamy do wiosny... 8-)
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
matb, żle nie jest.Czasem żona dostrzeże coś nowego,ale jak jest czarne i podobne do innych,to nie budzi podejrzeń. ;-)
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
MarWoj napisał/a:
matb, żle nie jest.Czasem żona dostrzeże coś nowego,ale jak jest czarne i podobne do innych,to nie budzi podejrzeń. ;-)


Całkowita racja - moja nie zauważyła zamiany S7k Na DSa:)
Dziwi mnie poza tym, że nie zwraca uwagi na to że kiedyś 1 obiektywem dawało radę a teraz 4 to mało:)
Najlepsze to jednak jest to że kiedyś kadrowała na lcd a teraz musi przez wizjer i też nie pyta dlaczego na ekraniku nic nie widać :)))
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ty naiwny wierzysz, że ona nie wie ;-)
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
Wierzę bo jak wie, to marudzi przynajmniej przez rok :(
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
:shock: to ja sie zastanawiam czy sie pchac w taki interes :mrgreen:
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
ggdh napisał/a:
zastanawiam czy sie pchac w taki interes

Pchaj się ,pchaj :-D ..Nie możesz miec lepiej niż inni. :evilsmile: ;-)
 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Dzięki za ostatnie przestrogi. Popełniam ten błąd już po raz drugi, więc raczej domyślam się wszelkich następstw. Jeśli chodzi o fotografa, to znalazłem niedrogiego pana z Jeleniej Góry i jakoś to pewnie wystarczy. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
MarWoj napisał/a:
matb, żle nie jest.Czasem żona dostrzeże coś nowego,ale jak jest czarne i podobne do innych,to nie budzi podejrzeń. ;-)


hehe no w przypadku matb to 6x7 raczej nie da sie nie zauważyć ;)


Grzesiek
Jakbym przypadkiem był w karpaczu 25.10 (mam tam rodzinę i czasem bywam:) to mozesz na mnie liczyć. Niestety nie mogę ci nic obiecać, ponieważ mam małe dziecko i nie wiem, czy zdecydujemy się juz w pazdzierniku z nim gdzieś wyjeżdżać.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach