bombadilla  Dołączył: 16 Gru 2007
wycofana aukcja przez pracownika alledrogo
MZ7 + szkła Napaliłem się na to, jakież zdziwienie moje było, gdy ta aukcja zniknęła. Jaki mógł być powód usunięcia? Pierwszy wniosek jaki mi się nasunął, to, że mógł być to sprzęt z kradzieży, nie wiem, jakie inne są opcje. Przepraszam gorąco właściciela tego sprzętu, jeżeli się mylę, a być może jest również w naszej rodzinie PK.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
trudno powiedzieć na podstawie informacji z linka... :-)
 

bombadilla  Dołączył: 16 Gru 2007
mz7+ tamron, pilot itd na samym dole tej strony: pentax mz7 + obiektywy 28-80, 28-200
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
już więcej, ale i tak nic nie wiadomo
przyczyna może być bardziej prozaiczna, np. nieopłacone rachunki wystawiającego,
albo zgłoszone nadużycie wzgl. regulaminu
albo negatywy facet dostał i go zawiesili

 

bombadilla  Dołączył: 16 Gru 2007
Kurcze, a takie piękne to było :-(
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bombadilla napisał/a:
Napaliłem się na to, jakież zdziwienie moje było, gdy ta aukcja zniknęła. Jaki mógł być powód usunięcia?
Jakakolwiek niezgodnosc z regulaminem. Czasami wystarczy slowo ebay w opisie - ja tak mialem. Innym razem usuneli mi 4 aukcje pod rzad - pierwsza za zla kategorie (nasadka do Yashiki Mat w kategorii Średnio- i wielkoformatowe), a reszte bo sie palec chyba omsknal. Wystawilem ponownie, we wlasciwych kategoraich i znow mi usuneli - na zasadzie - poprzednio usunieto, wiec musialo cos byc na rzeczy. Od tamtej pory nie wystawiam sprzetu foto na allegro.
 

bombadilla  Dołączył: 16 Gru 2007
O ile pamiętam, to w opisie było wszystko OK, żadnej kryptoreklamy. kategoria też, tam, gdzie być powinna. Zawieszonego konta też nie ma, to chyba nie było kradzione.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
bombadilla napisał/a:
Zawieszonego konta też nie ma

aaa, czyli znasz konto użytkownika! no to pisz i załatwiaj PW! po co roztrząsać
:-D
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
no jasne, najlepiej poza allegro. Po co jakies prowizje placic tym zdziercom, zlodziejom.

[ Dodano: 2008-10-16, 13:20 ]
bez ironii.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
ja tam prowizję za serwis mogę płacić, skoro udostępniają serwis, należy się zapłata
tylko że wywalili to ze sprzedaży z Allegro, więc pozostało dogadywać się poza
 

bombadilla  Dołączył: 16 Gru 2007
Pojawił się z powrotem na aukcji. :-) Będzie mój.
 

miodzik  Dołączył: 19 Lut 2008
bombadilla napisał/a:
Pojawił się z powrotem na aukcji. :-) Będzie mój.


puki chętnych nie ma jeszcze to dogadaj się ze sprzedającym. Ja często robię tak, że jak mam chętnego na wystawiony przedmiot to oczywiście podaję kupującemu cenę jaka mnie interesuje i oczywiście jeśli taką dostanę to kończę aukcję przed czasem. Oczywiście nawet zakończona aukcja przed czasem i tak obliguje nas obu to wywiązania się z umowy kupna-sprzedaży jaka jest zawarta właśnie za pomocą allegro, dostajemy swoje dane i mamy możliwość wystawienia sobie komentarzy po zakończonej aukcji. Oczywiście cała sytuacja ma u mnie miejsce jedynie wtedy jeśli jest jeden chętny na sprzedawany przeze mnie sprzęt. Jeśli jest dwóch, wtedy nie faworyzuję kogokolwiek i czekam na zakończenie aukcji.

Chciałem dodać, ze cała sytuacja to oczywista oczywistość :-D

Jeśli bardzo Ci zależy na tym sprzęcie może podeślij sprzedającemu zasady jakimi ja się kieruję i może się sami dogadacie ;-)

Zwłaszcza, że jest duża szansa, że sprzedawca jest pentaxianinem, a może i forumowiczem..

Pozdrawiam!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach