chrystian87  Dołączył: 03 Sie 2008
"nowy sprzęt - nowe pomysły" - ta seria jakoś mnie nie rusza, z wyjątkiem "rodzinki":) za to poprzednie zdjecia sa świetne, naprawdę fajny klimat z wyjątkiem 51 - jak sam napisałeś, za mocna obróbka:)
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Zakładam, że na 56 twój model miał grać trupa... ale dlaczego jego prawa ręka robi fale na wodzie? :-) Ale wielki szacun za odwage!! :-)
Co do innych zdjęć to jakoś dużo bardziej mnie się podobały te wcześniejsze pentaxowe... :-P
 

chrystian87  Dołączył: 03 Sie 2008
kolejna rzecz to...prosze napisz tutoriala jak robisz te HDRy:) ja proóbowałem i nie ma takiego fajnego efektu :-|
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Sculptor - ten trup to ja we własnej brudnej osobie. Wcześniej ustawiłem sprzęt a potem już tylko kolega naciskał spust i trzymał filtr ND (bo brak właś. rozm. holdera). A jeszcze wcześniej musiałem zaliczyć solidną rozgrzewkę bo było późno jesiennie zimno :-B .

chrystian87 - by opisać cały proces hdrowania to za dużo by pisać, zwłaszcza, że nie ma stałej recepty. Każde poszcz. zdjęcie wrzucałem do Photomatixa (min. 3 sztuki o różnej ekspozycji) a potem już tylko suwaczkami. Nawet jeśli jakiś kolor jest przesycony ale całe zdjęcie daje zadowalający efekt to następnym krokiem był PS, gdzie głównie starałem się naturalizować kolory w hue/saturation i color selector. Na końcu smart sharp i zdjęcie gotowe.

58. A tu przykład, że i z RAWa można wyciągnąć coś co wielu okrzyknie hdrem mimo, że nim nie jest :evilsmile:
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
58. bardzo fajny efekt, fajna sprana zielen i fajnie wyciagniete kolorki drzewka. Wybitnie na plus obróbka.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
57. ma potencjał - wydaje mi się że można by nieco nad nim popracować w RAWie- na jpg udało mi się je tylko popsuć:
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Bruinen napisał/a:
57. ma potencjał - wydaje mi się że można by nieco nad nim popracować w RAWie- na jpg udało mi się je tylko popsuć:


Z tego co widzę to ociepliłeś zdjęcie :-D . Zgodzę się na pewno, że można je zrobić na kilka sposobów, ja tym razem wybrałem taką opcję.

59. Kolega lata :evilsmile:
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Po wysokosci lotu i hipotetycznej paraboli wnoszę,iż kolega nie zmieścił się chyba w brzegu :evilsmile: Fajne niebo chociaż możnaby polarka użyc dodatkowo. Ja na takich zdjeciach lubie cieniste odrealnione postaci ale w zasadzie tutaj to juz od człowieka zależy.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Kolega ślicznie skacze i skutecznie :evilsmile: ,ani razu nie zamoczył :-)

60.
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
kulten, 59 i 60 baarzdo fajne, szczególnie 60. Ehh, jeszcze z 1-2 miechy i dozbieram kaske na tą Sigmę...
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dzięki kenzo

61.


I w większym rozmiarze: link
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
super ten tryptyk, lubię takie światło.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
61 czwarte zdjęcie pewnie już pod wodą robiłeś :-) . fajne
59 super ten latający kolega wyszedł. podoba mi się. na reklame PLL LOT się nadaje
57 wersja Bruinena odrobine bardziej mi sie podoba, bo jest jaśniejsza
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dziękuję kristofo, jutro zajrzę na Twój wątek, dawno mnie tu nie było :)
pozdrawiam

[ Dodano: 2008-12-04, 20:59 ]
62.


[ Dodano: 2008-12-05, 23:55 ]
63.


[ Dodano: 2008-12-05, 23:56 ]
64.
http://img512.imageshack....1318editur4.jpg

[ Dodano: 2008-12-05, 23:56 ]
64.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
widzę, że porzuciłeś na razie styl mrocznych zdjęć. 59 nawet nawet. Fajny pomysł.
No i 63, fajna zabawa z dłuższymi czasami.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dzięki DeKa.

To następne dawkowanie :)

65.
 
luhso  Dołączył: 22 Maj 2008
Jakieś filtry ND stosowałeś?
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
klasa! az mam ochote gdzies uciec z miasta
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
kulten napisał/a:

59. Kolega lata :evilsmile:

:shock:

Masz zdjęcie after ;-) :?:
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
luhso napisał/a:
Jakieś filtry ND stosowałeś?


A o które zdjęcie dokładnie pytasz? Bo czasem używałem polara czasem ND połówkę 1.2 :)

afuszejk napisał/a:
klasa! az mam ochote gdzies uciec z miasta


Dziękuję. Oj plener pozwala się wyżyć :P

karmazyniello napisał/a:
Masz zdjęcie after ?


66.


[ Dodano: 2008-12-12, 22:56 ]
67.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach