a.d.a.m  Dołączył: 15 Sty 2007
Nowa wersja Silkypix
Znalezione na dpreview.com

Silkypix Develoer Studio PRO
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ciekawe. Teraz tylko pozostaje czekać na informacje na stronie angielskojęzycznej.
 
a.d.a.m  Dołączył: 15 Sty 2007
Mam nadzieję, że szybko wejdzie do sprzedaży. Bardzo odpowiada mi Silkypix a jedyna funkcja, której mi brakowało to SUPOTTINGUTSURU - jak mawiają Japończycy :).
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
a.d.a.m napisał/a:
mi brakowało to SUPOTTINGUTSURU - jak mawiają Japończycy :).
Tez mi tego brakuje.
 
pancurski  Dołączył: 13 Mar 2008
SUPOTTINGUTSURU - a co to ?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Taki retusz .
Obejrzyj sobie zdjęcia w linku podanym przeza.d.a.m-a.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Już sobie ściągam.
Jak się pobawię to opiszę wrażenia...

[ Dodano: 2008-10-23, 21:28 ]
Niestety ale po instalacji nie chce się uruchomić..
Jakieś same japońskie krzaczki pokazuje...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Markus napisał/a:
Już sobie ściągam.
Jak się pobawię to opiszę wrażenia...
Raczej tego nie zrobisz. Próbowali na Dpreview i nie udało się. Trzeba czekać na angielską wersję :-P .
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Ja to się cieszę, że możliwości drukowania wreszcie zostały poszerzone o PURINTOPUROFAIRU oraz PURINTOKARASUPESU.
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Czy jest możliwość wyłączenia w wersji PRO tych ozdobników okien (tzn aby były normalne okienka windows). Ewentualnie czy ktoś pracował na wersji PRO pod WINE?
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
WuWu84, nie wiem, jakie ozdobniki masz na myśli? No i pewnie nikt jeszcze nie wie, czy uda się je wyłączyć w wersji PRO, bo ta wersja (i to beta) jest na razie tylko po japońsku, a żaden z forumowiczów nie pochwalił się, że udało mu się ją zainstalować.

Przy czym jednak zdaje się, że jest to możliwe w sposób opisany na forum Silkypixa w tym wątku, choć nieco ryzykowne (oczywiście mogłem coś pokręcić, bo moja znajomość języka tego forum jest mocno ograniczona).
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Mam na myśli skórki - czarną szarą itp. Wydaje mi się że krzaczenie się darmowego silkypixa pod wine zapewnia w głównej mierze właśnie ten niestandardowy interfejs. Moje pytanie dotyczyło de facto obecnej wersji. Miałem co prawda jakiś czas temu wersje testową pełnego Silkypixa i nie pamiętam aby była możliwość wyłączenia skórek. Stad też moje pytanie do posiadaczy wersji pełnej, a już szczególnie o próby jej uruchomienia pod WINE, bez zakładania kolejnego wątku.
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Aaa... na takie pytanie to ja Ci nie odpowiem, bo używam tylko jedynie słusznego, prawdziwego i legalnego systemu Windows, w którym z owymi skórkami problemów raczej nie ma. Chłopaki z ISL robią też chyba wersję na maka, ale o wspieranie Linuksa raczej się nie martwią (widocznie ich dział marketingu nie uznał tej grupy użytkowników za wystarczająco interesujący target).
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Parę stron z pokazanym nowym "ficzerem". Oczywiście w Silkypix.
Niestety, tłumaczone przez Google.
Dodge
Dodge
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Niezłe. A za ile $ to będzie?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
emigrant napisał/a:
A za ile $ to będzie?
Upgrade z wersji 3, zdaje się 100$.
link
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
A tu złoty tanieje :-(
Ale gdyby chłopaki poprawili jeszcze trochę krzywe...
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
Silkypix podoba mi się i chętnie bym go kupił ale tragicznie działa pod linuksem :-/ a bardzo szkoda.
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
a słyszeliście coś o polskiej wersji językowej do tej starszej wersji... :-) _
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Dla ciekawych link :

http://translate.google.c...F-8&sl=ja&tl=pl

Tłumaczenie z japońskiego...
Już od czwartku w sprzedaży Silkypix PRO!!!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach