Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
[Szyms] Początek...
Postanowiłem przestać gadać głupoty i zająć się moimi zdjęciami. Po przejrzeniu moich zdjęć, zrobiłem selekcję, powywoływałem rawy i założyłem stronkę:
http://szyms.jalbum.net

Małe streszczenie galeryjki czyli moje ulubione.
1.

2.

3.

4.

5.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Te napisy są fatalne. Zabijają zdjęcia. Wywal napisy, pozwól nam te zdjęcia zobaczyć! :-P
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
3 na minus - chyba ładniej by wyglądało proste (zastanawiam się) 4 bardzo na minus ze względu na kadrowanie, brakuje dołu, brakuje góry i krzywo.

Ale są gusta i guściki w moje akurat nie trafia :-P

Edit:

Jak się tak zastanowić to mógł bym przeżyć już to że krzywo na numerze cztery, ale braki mi nie dają spokoju : )
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
matb napisał/a:
Te napisy są fatalne. Zabijają zdjęcia. Wywal napisy, pozwól nam te zdjęcia zobaczyć! :-P

Załatwione :D
Pietras napisał/a:
4 bardzo na minus ze względu na kadrowanie, brakuje dołu, brakuje góry i krzywo.

Dalej odejść nie mogłem :)
http://szyms.jalbum.net/G...s/DSCF8588.html
tak się prezentowała cała sytuacja, wkurza mnie ten nieszczęsny znak :-/
I tak się zastanawiam - czy korekcja perspektywy podpada pod obróbkę grafiki, czy jeszcze jest to w miarę fair.
 

Orpheo  Dołączył: 21 Maj 2008
Szyms zdjęcie 1 ma coś sobie - podoba mi się. Nie umiem robić makro (o ile to makro), ale podoba mi się.
2. - podoba mi się kolorystyka i wymowa jak w portrecie - ciekawe zdjęcie (i ciekawy jestem jak je zrobiłeś ;-) Musiałeś być blisko)
3. nie mam zdania
4. - ciasno. Podszedłbym bliżej i "celował" w górę.
5. - czas - za długi, żeby zamrozić ruch, za krótki, żeby wywołać efekt "zlewania się" wody.

Pozdrawiam
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Szyms, praktycznie tylko 1. bardzo ładny kadr i naturalne kolorki. Pozostałe takie sobie. Wieża kościelna, już wiesz, domki się walą, a woda oklepana.
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
 

Niemy  Dołączył: 22 Cze 2008
nie wiem jakie były tu ustawienia ale może z bardziej przymknięta przysłona o ile sie dało byłoby ładniej
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
f/11, HDR z rawa wywołanego na +1, 0 i -1.
Troszkę spaprałem to ujęcie, mogło być znacznie lepsze (choć i tak mi się podoba).
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
6 z całej serii wygląda całkiem ciekawie.

Zdjęcie nr 5 jest poruszone + kiepski kadr. Jeśli bawisz się w długie czasy musisz zapewnić dobrą stabilność sprzętu.

3 i 4 zdecydowanie za ciasno wykadrowane.

Pozostałe zdjęcia jakoś do mnie nie trafiają, sorry.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach