Chmurzasty  Dołączył: 30 Maj 2008
  [Chmurzasty] Moje prace- Pogadamy?
Witam wszystkich!

Wprawdzie to mój pierwszy post, ale musicie wiedzieć, że jestem z Wami od dawna (od „mniej więcej” połowy 2007 roku). Nigdy się nie ujawniałem- okazuje się, że każde pytanie które chciałem zadać jest już bardziej lub mniej- ale zawsze- omówione (trzeba tylko poszukać).
Zabrzmi to może śmiesznie, ale czuje, że znam gusta co bardziej aktywnych użytkowników. Nie ma też mowy, że jadąc tramwajem czy pociągiem nie poznałbym Fafniaka, Zorzyka, Sylwiusza, Coti, Mila, Dzerrego, Sołtysa czy Dan’a…. ;) No dobra jest szansa, że nie, ale mała ;)
Wiem, że lubicie jak ktoś w pierwszym poście razem z przywitaniem pokazuje coś miłego, ciekawego- ja tez tak zrobie.
Alleeee! Aleeee! Ale. Jest niestety mały problem. Nie czuje jeszcze do końca siebie tzn. wiem co mi się podoba lub nie ale nie wiem dlaczego! Dlatego- TAK! Proszę o „krytykie”, ale „krytykie” konstruktywną i mądrą, tzn. zdarzy, że Was „boli” bądźcie wylewni i zwróćcie uwagę. Dziękuję, bo zdaje sobie sprawę, że przydługie było ;)

To prosze:

Modelka: Klaudia
w: Sigma 80-200 f3,5-4 @5,6



Dziękuje!
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Witam, witam. Modelka Klaudia ma oczy przeszywające mi czaszkę na wylot :shock: . Chyba mi przypomina jakąś sprzed laty i stąd ten szok ;-)
 

Chmurzasty  Dołączył: 30 Maj 2008
karmazyniello napisał/a:
ten szok


...to prawda ;-)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
karmazyniello, przecież Ty się ożeniłeś dopiero co. O takich sprzed lat lepiej teraz nie pisz, bo małżonka może przypadkiem przeczytać. ;-) (to był w całości żart, oczywiście; no, może poza Twoim ślubem :-P )
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Chmurzasty, bardzo ładne zdjęcie :-)
 

Chmurzasty  Dołączył: 30 Maj 2008
mygosia, ...hmm, podoba sie, i rozpieszczają, a ja się tak wstydziłem pokazywać- chyba nie potrzebnie... ;-)
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
Witam! Hmmm...Masz świetną modelkę ;-) ,teraz tylko miła praca przed tobą :-D
Jak dla mnie kolory,ostrość ok. Cosik "wlazło" w prawy górny róg(kosmetyka).Myślę,że kadrowanie(też mam z tym problem :-? )-to jest to nad czym trzeba poświęcić trochę czasu....
Powodzenia i czekamy na nowe zdjęcia.
 

Chmurzasty  Dołączył: 30 Maj 2008
ojek, dałbym sobie rękę uciąć (lewą), że w wiziorze tego nie było :-D
 

Lord  Dołączył: 19 Mar 2008
Mi trochę brakuje prawego łokcia modelki. Ręka pojawią się nie "znikąd". Jeśli natomiast chcesz ciasno kadrować to możesz poprosić modelkę, żeby przyciągnęła rękę bliżej ciała i będziesz i ciasny kadr i nie-uciętą rękę :).

Poza tym nie mam żadnych uwag. No może jedna: dobrze zacząłeś i... powodzenia w rozwijaniu umiejętności ;-)
 

elena  Dołączyła: 15 Cze 2008
Albo w ogóle skadruj na samą twarz i wrzuć do działu Portret :-> Fajne zdjęcie.
 

Chmurzasty  Dołączył: 30 Maj 2008
  Moje pstryki. Update ;)
Dawno mnie nie bylo.
Co powiecie?


[ Dodano: 2008-12-03, 21:15 ]
Zapraszam do besztania jesli coś jest według Was nie tak. Jestem bardzo ciekaw jakie odczucia wywołuja u Was zdjecia, które mi sie podobają.

Bardzo prosze:
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Chmurzasty, dla porządku numeruj zdjecia : łatwiej się odnieść do konkretnej foty.
Pierwsze - sam chciałby je zrobić ;-) ,trzecie - hmm efekt psuje ta barwna smuga i te dziwne kropki (krople wody ? ).
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
warto ponumerowac fotki :-)
fontanna - w pierwszej chwili zdjęcie zwraca uwagę (kolor jest ładnie nasycony) ale gdy je oglądałem to w sumie wydało mi sie nijakie. tematem jest dziewczyna a prawie jej nie ma. jest słabo widoczna, za ciemna a takie elementy jak fontanna odwracają od niej uwagę. no i jeszcze ta wielka czarna plama pnia drzewa.
drugie - jest naprawdę fajne, właściwie byłoby fajne gdyby nie to dziwne przebarwienie (to jakby światło), do tego ucięte stopy i prawa ręka.
 

Chmurzasty  Dołączył: 30 Maj 2008
Dziękuje. Tak. Już tłumacze. Nieopodal miejsca gdzie wykonałem to zdjęcie znajdowała się fontanna, która pryskała wodą na ok. 8 metrów w górę. Jak wiadomo K10D jest uszczelnione wiec przetestowałem- JEST! :mrgreen: A smuga to nie wada obiektywu, a coś w rodzaju tęczy. ;-)

To może jeszcze:
4.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
od razu trzeba było takie dać. :-B
 

Chmurzasty  Dołączył: 30 Maj 2008
Zastanawiam się czy ten obrazek też się Wam podoba (bo mnie tak)? Wszelki krytycyzm wskazany :-)
5.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Chmurzasty napisał/a:
krytycyzm
Wydaje mi się że było by lepsze jakby usta bardziej odcinały się kolorem od skóry. Ale poza tym to świetne zdjęcie.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
fajne kolory, oczy bardzo łanie wyszły, przyjemnie się ogląda. ma swój styl.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
IMHO troche za bardzo przepalona twarz i za bardzo wyciagniete oczy i za ijonem usta moglyby sie bardziej odcinac, ale ogolnie na plus ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Chmurzasty napisał/a:
Wszelki krytycyzm wskazany

Ktoś nie wołał? ;-)

no dobra...
Co powiecie?
Jak już ktoś pisał, nie wiadomo do końca o czym fota? Dziewczyny gdzieś ginie, a jeśli tematem była fontanna to po co dziewczyna? Coś mi nie gra.
Bardzo proszę:
Rewelacyjna dziewczyna, niestety skiepszczony kadr. Obciete ręka, stopy, no i lewa ręka jakoś dziwnie zwisa, tak bezwładnie.
To może jeszcze (4):
Ostrość uciekła na kurtkę i nie rozumiem zupełnie tego kadru, przewróciła się, wspina się?
5
Mi się nie podoba. Nie podoba mi się ta obróbka.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach