SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
  Na jakie festiwale muzyczne jeździcie albo byliście?
:-) Zacznę od Polski :mrgreen:

Hell Fest (fajny i mały feścik w Lesznie woj.Wielkopolskie) nie wiem czy jeszcze to istnieje ale Rotten Sound tam mnie rozwalił na beton :evilsmile:

Raz byłem na Woodstock dość ciekawie fajnie było w 2002 : Sweet Noise

Czechy: Obscene Extreme dwa razy byłem i nie żałuje totalny odjazd ,ludziska pozytywnie nastawieni z całego globu przybywają!! 8-) Tani wstęp dwa dni muzyki jeden dzień przed Pokazy różne odpały takie jak przebijanie skóry i zawieszanie haków na plecy. :mrgreen: :-P

Najbardziej wspominam Czechy i pewnie jeszcze się tam w następne wakacje wybiorę. :-B :-B 8-) :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Yapa, Bazuna, Bakcynalia
 

sister of night  Dołączyła: 26 Kwi 2008
W tym roku jedynie Independent Festival (znany również jako Gothic.pl festival)

W przyszłym roku na pewno Castle Party 2009 8-)
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Rock Am Ring, Hunterfest, Download Festival, Dynamo Open Air, Wacken Open Air, Rock In Rio, Ozzfest, Bang Your Head.... nie byłem na żadnym z wymienionych ale chciałbym zaliczyć wszystkie ;-)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
a ja jestem wyznawcą Węgorzewa :-)
 

Gavreel  Dołączył: 21 Sie 2008
Lords of the Dance w Warszawie, 2008r. Niesamowite przeżycie! Pierwsze stepy ścisnęły mnie za gardło, kobieta sie popłakała. Niewiarygodne przedstawienie, aż strach pomyśleć gdyby tańczył zespół w komplecie na większej scenie. Polecam!
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
dotychczas Nowa Muzyka - 3-y edycje :]
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Nikt nie był w Kołobrzegu lub Zielonej Górze :?: :?:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja kiedyś jeździłem na Rawę Blues. Ale to było jakieś 20 lat temu ;-) Na "prawdziwy" Jarocin się niestety nie załapałem :-(
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
eeee taaam - festiwale ;)
najlepsze kliamaty sa w malych klubach, gdzie piwo leje sie po obiektywach, 10 cm od aparatu smiagaja rece pogujacych ludzi a za oswietlenie robi jedna zarowka 60W.
W takich miejscach -czuc muzyke - niestety - focic sie prawie, ze nie da.
W sobote wrocilem z koncertu Psow Wojny - czaaaaad , a jeszcze wczesniej Ga Ga /Zielone Zabki spowodowaly hiperwentylacje pluc.
To(tak) lubie :
http://pl.youtube.com/watch?v=jJ-6_GUbObI
Blesso
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Psy Wojny i GaGa?! Bratnia dusza! :D A jak chalowo się gra w takich klubach...
 

Cypis aka Piotr  Dołączył: 16 Cze 2008
Castle Party - zdecydowanie polecam, tylko dużo klisz trzeba zabrać...

ps.
czemu ustawiona jest data wygaśnięcia ?
 

SiekaSS  Dołączył: 11 Maj 2008
Cytat
Blesso

Raczej już takie miejsca są niezbyt zdrowe...i piwo drogie... :-/ :mrgreen: Byłem w tym klubie dzień wcześniej w Piątek taki sobie...
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
emigrant napisał/a:
Nikt nie był w Kołobrzegu lub Zielonej Górze :?: :?:


A czy w Zielonej nie ma przypadkiem Festiwalu Piosenki Rosyjskiej?
 

szerman  Dołączył: 20 Paź 2007
Ja jeżdżę w sumie tylko na Off Festival do Mysłowic. Myślę, że warto wybra się na to wydarzenie muzyczne.
 
galant  Dołączył: 12 Cze 2008
Festiwal Strefa Inne Brzmienia, w tym roku odbył się po raz pierwszy w Lublinie, mam nadzieję że nie ostatni
 

gajos007  Dołączył: 19 Cze 2008
ubeuszek napisał/a:
a ja jestem wyznawcą Węgorzewa :-)
tak więc do zobaczenia w lipcu :mrgreen: będę pamiętał...i zapraszam na :-B
btw.w tym roku kiełbasy były wyjątkowo przesolone :mrgreen: przez co :-B za :-B szedł
 

Marek69  Dołączył: 19 Gru 2007
..od paru lat jestem na Rock Szantach w Serwach, nie daleko Augustowa. Impreza jest 2 dniowa, ma swój klimat i bardziej jest ROCK niż Szanty.
Często bywam w Białostockim "Gwincie" - od lat słucha tej samej muzyczki HC & Punk.
Małe kluby maja swój klimat.
:-B dla tych co słuchają gitarowej muzyki + bębny.
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
Marek69 napisał/a:
..od paru lat jestem na Rock Szantach w Serwach, nie daleko Augustowa. Impreza jest 2 dniowa, ma swój klimat i bardziej jest ROCK niż Szanty.
Często bywam w Białostockim "Gwincie" - od lat słucha tej samej muzyczki HC & Punk.
Małe kluby maja swój klimat.
:-B dla tych co słuchają gitarowej muzyki + bębny.


Przeczytałem Rock Szatany i aż mi szczęka opadła :P, co do moich festiwali... Woodstock, Reggae Dub Festival w Bielawie, Nie zabijaj w Oleśnie jakieś festiwale reggae, rockowe, punkowe i dwa razy jechałem już na paprocany, i za każdym razem nie dojechałem.
Bębny hmm pamiętam jak byłem na pierwszym reggae festiwalu i słyszałem kilkanascie bębnów grających w tym samym rytmie całkowita improwizacja, noc nad wodą i całyy czas ludziki się zmieniali grac mógł kto chciał :P

Pzdr hehe do następnych imprez trzeba troche poczekać :P
 

Marek69  Dołączył: 19 Gru 2007
...grały tam takie kapele jak np: Strefa Mocnych Wiatrów, Emerald, w tym roku grała punkowa kapela z Mławy "Twarz Walenia" - zakwalifikowali ich chyba tylko dla nazwy.
Fajną imprezę organizuje Farben Lehre "Punky Reggae live"

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach